Budka jest na tej samej galerii, co "doniczka na petunie", tyle że na końcu tejże galerii, zorientowana na wschód. Skrzynka była zorientowana bardziej na północ.
Niech zostanie na całą zimę. Będzie miał więcej szans na przeżycie. No i zapewni mam rozrywkę, gdy rodzice zaczną randkować, a on będzie im rozkosznie przekazał.