Pokaż:Wszystko
Mamy podgląd  na EC4 🙂
55 Wyświetleń
55
Citro
Jest i budka. Piękna sprawa. Całkiem nowe miejsce na kominie? Co z "doniczką na petunie"?
Daszka
Budka jest na tej samej galerii, co "doniczka na petunie", tyle że na końcu tejże galerii, zorientowana na wschód. Skrzynka była zorientowana bardziej na północ.
Daszka
Och! Wspaniale! Tyyyyyle czekania i codziennego sprawdzania, czy to właśnie ten dzień😀.
evanelina
Wspaniała wiadomość! Teraz tylko czekać na mieszkańców!🙂
Afrodyta ze swoim łupem na daszku.
48 Wyświetleń
48
Iwona65
Już zapakowanym
buber
Siedzi sobie na lampie łódzka modelka. ;) https://zapodaj.net/plik-KEXfOb3yyw
evanelina
Poleciała, Gdynek wpadł na resztki, ale łup zabrany...
Włókniarz i Afrodyta na daszku
41 Wyświetleń
41
evanelina
Cała trójka na wizji 🙂
Włókniarz w budce, sucharów szuka.
44 Wyświetlenia
44
aalina
Teraz daszek przegląda ale nic tylko pióra
Dzień dobry! Aktualnie Włókniarz w budce, był też Gdynek ale synek go wygonił
31 Wyświetleń
31
Gdynek na daszku, Włókniarz na poręczy i tak sobie siedzą. A rano była szybka randka 
https://youtu.be/2cGf6OqspDQ
39 Wyświetleń
39
aalina
Dobrze mu na garnuszku u mamusi 🤣
2010
Kilka dni go nie było i już myślałem, że poleciał szukać swojego miejsca na ziemi. No cóż, może poleci w nowym roku 😆
Citro
Niech zostanie na całą zimę. Będzie miał więcej szans na przeżycie. No i zapewni mam rozrywkę, gdy rodzice zaczną randkować, a on będzie im rozkosznie przekazał.
Dzień dobry! Aktualnie Gdynek w budce (jakąś ciężką rozkminę ma w dołku) a Afrodyta przystrojona w fascynator na barierce przysiadła 😁
34 Wyświetlenia
34
Dzień dobry! Afrodyta na barierce
32 Wyświetlenia
32
2010
Teraz kawałek sokoła jest widoczny w kamerze nr. 2
Afrodyta odleciała i już po chwili Gdynek przyleciał szukać resztek 😆
41 Wyświetleń
41
34 Wyświetlenia
34
Świąteczny obiad
31 Wyświetleń
31
28 Wyświetleń
28
Dzień dobry! Ktoś siedzi na lampie
29 Wyświetleń
29
W ten świąteczny  dzień 🎄witam FF
52 Wyświetlenia
52
Teraz ktos na barierce siedzi.
46 Wyświetleń
46
evanelina
Nie wiem czy nie cała trójka, Gdynek na dołkach, i ktoś na barierce w kam.2, a w 1. kamerze widok na drugą stronę komina. Tak mi się wydaje 🙂
Więcej