Pokaż:Wszystko
Jest podgląd na EC4 łódź.
37 Wyświetleń
37
Afrodyta właśnie odleciała
47 Wyświetleń
47
Afrodyta na barierce
41 Wyświetleń
41
Na EC3 Afrodyta 🙂
38 Wyświetleń
38
Daszka
Fajnie, że od teraz trzeba doprecyzowywać na którym kominie😄.
Citro
...a nie tak dawno byliśmy sokolą pustynią. 
2010
To teraz jeszcze EC2 mogłoby zostać zasiedlone ;). Oczywiście o ile kominy nie zostaną wyburzone
Daszka
Na początek serdecznie zapraszam miłą, sokolą parę na Brzezińską😊
evanelina
No i o CKD rozmawialiśmy!
Mamy nowy podgląd na Łódź ! Super nie wiem od kiedy jest ale bardzo się cieszę i czekam aż pojawi się Varso ♥️
44 Wyświetlenia
44
Daszka
Na pewno od teraz, bo codziennie sprawdzam, czy to ten dzień😅. Ależ się cieszę! Sokoły, nie zawiedźcie mnie i pokażcie się szybciutko!😀
Mamy podgląd  na EC4 🙂
55 Wyświetleń
55
Citro
Jest i budka. Piękna sprawa. Całkiem nowe miejsce na kominie? Co z "doniczką na petunie"?
Daszka
Budka jest na tej samej galerii, co "doniczka na petunie", tyle że na końcu tejże galerii, zorientowana na wschód. Skrzynka była zorientowana bardziej na północ.
Daszka
Och! Wspaniale! Tyyyyyle czekania i codziennego sprawdzania, czy to właśnie ten dzień😀.
evanelina
Wspaniała wiadomość! Teraz tylko czekać na mieszkańców!🙂
Afrodyta ze swoim łupem na daszku.
48 Wyświetleń
48
Iwona65
Już zapakowanym
buber
Siedzi sobie na lampie łódzka modelka. ;) https://zapodaj.net/plik-KEXfOb3yyw
evanelina
Poleciała, Gdynek wpadł na resztki, ale łup zabrany...
Włókniarz i Afrodyta na daszku
41 Wyświetleń
41
evanelina
Cała trójka na wizji 🙂
Włókniarz w budce, sucharów szuka.
44 Wyświetlenia
44
aalina
Teraz daszek przegląda ale nic tylko pióra
Dzień dobry! Aktualnie Włókniarz w budce, był też Gdynek ale synek go wygonił
31 Wyświetleń
31
Gdynek na daszku, Włókniarz na poręczy i tak sobie siedzą. A rano była szybka randka 
https://youtu.be/2cGf6OqspDQ
39 Wyświetleń
39
aalina
Dobrze mu na garnuszku u mamusi 🤣
2010
Kilka dni go nie było i już myślałem, że poleciał szukać swojego miejsca na ziemi. No cóż, może poleci w nowym roku 😆
Citro
Niech zostanie na całą zimę. Będzie miał więcej szans na przeżycie. No i zapewni mam rozrywkę, gdy rodzice zaczną randkować, a on będzie im rozkosznie przekazał.
Dzień dobry! Aktualnie Gdynek w budce (jakąś ciężką rozkminę ma w dołku) a Afrodyta przystrojona w fascynator na barierce przysiadła 😁
34 Wyświetlenia
34
Dzień dobry! Afrodyta na barierce
32 Wyświetlenia
32
2010
Teraz kawałek sokoła jest widoczny w kamerze nr. 2
Afrodyta odleciała i już po chwili Gdynek przyleciał szukać resztek 😆
41 Wyświetleń
41
34 Wyświetlenia
34
Więcej