Pokaż:Wszystko
Zima otuliła gniazda śnieżnym puchem. Kończy się rok. Jaki był? Jak zwykle pełen emocji. Łzy były wszechobecne. Te smutne i te radosne. Oby nowy Rok przyniósł więcej tych drugich. Życzę tego Wam, sobie a przede wszystkim NASZYM SKRZYDLATYM CELEBRYTOM. Dziś trudny czas dla Zwierzaków i wszelkiej maści Wrażliwych. Zdrowia, pomyślności, wielu spotkań, odwiedzin na spontanie, planów i siły,  by je realizować. DO SIEGO ROKU!!!!
49 Wyświetleń
49
Lili
Zdrowia! Zdrowia! Zdrowia! Wszelkiej pomyślności🥰🍾🍸🎉
Kaszub i Tercja delektują się zimą ❤️ 14:20
46 Wyświetleń
46
Nadal siedzą 😉
W Gdyni na daszku Koksinka z Sylwestrowym lunchem 😄
48 Wyświetleń
48
Kaszub po jodze poleciał i pojawił się na daszku atrakcyjny ogon 😂
45 Wyświetleń
45
Dzień dobry z Kaszubem na progu 🥰
42 Wyświetlenia
42
buber
Jeszcze do końca się nie obudził.
powsinoga
😂
Nasz domator Kaszub śpi w domu
42 Wyświetlenia
42
Lili
🧨
127oskarALFA
A..Jutro Kaszub będzie niestety miał bezsenną noc , szkoda Kaszuba i wszelakich Jego skrzydlatych pobratymców i wszelakich innych zwierzaków ...niestety .
😢
AnaOxy72
😔trzymajcie się Nasi Bracia Mniejsi. Trzymajcie się drodzy cierpiący na różne przypadłości lękowe😒
Kaszub grzeje się w domku.🥰
47 Wyświetleń
47
w Redzie Tercja siedzi na progu
47 Wyświetleń
47
Dzień dobry! Z Koksinką 😍
44 Wyświetlenia
44
Dzień dobry! Atrakcyjny ogon na daszku w Redzie 🥰
42 Wyświetlenia
42
AnaOxy72
Tak też mi się zdawało, że ktoś na daszku....tupie😁
Gdynua z Koksinką .
34 Wyświetlenia
34
22:00, Kaszub śpi z głową w piórach
45 Wyświetleń
45
Dobranoc Kaszubie
40 Wyświetleń
40
Reda. Tercja. Toaleta. Wypluwka
https://zapodaj.net/plik-v43zkQOsXP
43 Wyświetlenia
43
Więcej