Zima otuliła gniazda śnieżnym puchem. Kończy się rok. Jaki był? Jak zwykle pełen emocji. Łzy były wszechobecne. Te smutne i te radosne. Oby nowy Rok przyniósł więcej tych drugich. Życzę tego Wam, sobie a przede wszystkim NASZYM SKRZYDLATYM CELEBRYTOM. Dziś trudny czas dla Zwierzaków i wszelkiej maści Wrażliwych. Zdrowia, pomyślności, wielu spotkań, odwiedzin na spontanie, planów i siły, by je realizować. DO SIEGO ROKU!!!!
A..Jutro Kaszub będzie niestety miał bezsenną noc , szkoda Kaszuba i wszelakich Jego skrzydlatych pobratymców i wszelakich innych zwierzaków ...niestety .