Pokaż:Wszystko
Spotkanie w Gdyni za winklem 😆
😆
49 Wyświetleń
49
Dzień dobry. Batory nie jest z lasu, powinien mieć na metryczce  żółtą obrączkę ornitologiczną. :)
62 Wyświetlenia
62
Kaszub pilnuje rewiru 😄
😆
45 Wyświetleń
45
Dzień dobry! Batory woła Koksinkę 🥰
40 Wyświetleń
40
Dzień dobry FF. W Tczewie młody na balkonie. https://zapodaj.net/plik-TbBQKSu9XK
37 Wyświetleń
37
Wlazł do budki do swojego kącika jednak Kaszubek
39 Wyświetleń
39
A to nie Tercja na progu
37 Wyświetleń
37
Kaszub na progu
41 Wyświetleń
41
Reda - ktoś na trzepaku w padającym śniegu 
42 Wyświetlenia
42
Reda barierka
36 Wyświetleń
36
Koksinka na wizji
34 Wyświetlenia
34
Takie heheszki sobie z nas PGE robi, nawet znacznik czasu się w pełni nie wyświetla  https://zapodaj.net/images/a9b502613626c.jpg
45 Wyświetleń
45
raktoja
Ten podgląd, to kompletna porażka
AnaOxy72
dołączam do niepochlebnych opinii na temat przekazu w Gdyni :( dramat :(
elik
będzie trudno a wręcz niemożliwe, wypatrzeć w Gdyni i Toruniu "pipa" 😡
oczami.ptakow
W Gdyni jak będzie intruz i tylko w środku obrączki pokaże to będzie problem odczytać, a co dopiero o pipie mówić.
elik
Gdynia ma najgorszy przekaz z wewnętrznych kamer, ciekawe czy Stowarzyszenie płaci za tą usługę ?
Gawi
Stow. zbierało kasę tylko na MPEC, PKiN i Trzebież
Gawi
PGE zrobiło nowy konkurs, wybrało tańszą wersję i oni płacą
Reda, Kaszub na poręczy
34 Wyświetlenia
34
W Gdyni wiatr piórka rozwiewa w progu 😊
32 Wyświetlenia
32
elik
obecnie Koksinka na trzepaku
Kaszubku gdzie się podziewasz wracaj do budki
29 Wyświetleń
29
Więcej