Pokaż:Wszystko
O 19:43, na progu zasiadła Tercja
36 Wyświetleń
36
O 19:25 Kaszub wskoczył na poręcz (poćwiczył skrzydła), przeskoczył na trzepak, chwilę posiedział i o 19:29 wrócił do budki
34 Wyświetlenia
34
Kaszub opuścił budkę
34 Wyświetlenia
34
w Redzie mróz na soplach gra, a Kaszub w domku się shował
37 Wyświetleń
37
Dzień dobry zmarznięty Kociewiak popiskuje w budce 😄
34 Wyświetlenia
34
Kaszub jeszcze w domu, 6:46
43 Wyświetlenia
43
Reda, Kaszub na noclegu
47 Wyświetleń
47
Baszka
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej
Koksinka zaprasza do budki
44 Wyświetlenia
44
AnaOxy72
i ogłasza nadejście nocy :)
Samobójca w Gdyni na poręczy 😀
😆
34 Wyświetlenia
34
powsinoga
😂
Gdynia, Koksinka na trzepaku
41 Wyświetleń
41
Kaszub śpi
44 Wyświetlenia
44
Kaszub na noclegu 🥰
50 Wyświetleń
50
Spotkanie w Gdyni za winklem 😆
😆
49 Wyświetleń
49
Dzień dobry. Batory nie jest z lasu, powinien mieć na metryczce  żółtą obrączkę ornitologiczną. :)
62 Wyświetlenia
62
Kaszub pilnuje rewiru 😄
😆
45 Wyświetleń
45
Więcej