Pokaż:Wszystko
Gdynek się kręci przy budce. Chodził po kracie, teraz odleciał. Ktoś jest z tyłu na zapleczu. Coś się dzieje. :)
41 Wyświetleń
41
Na ec4 posiedzenie na barierce
42 Wyświetlenia
42
Ciekawe który to
evanelina
Chyba bosa
Obiadek na daszku
36 Wyświetleń
36
Na kamerze... Pewnie Afrodyta
38 Wyświetleń
38
Ktoś obrabia posiłek na zapleczu 🙂
39 Wyświetleń
39
Iwona65
Już dalej nie mogło to żreć, żeby rozpoznać
evanelina
Stali się bardziej powściągliwi odkąd przezwaliśmy ich celebrytami 😁
Gdynek wpadł na daszek, zabrał jakiegoś czipsa i poleciał w górę.
46 Wyświetleń
46
www.peregrinus.pl
W 2026 roku
Łódź EC3: 94.512 odsłon 😃
Łódź EC4: 11.440 odsłon
---
Póki co Łódź przebija wszystkie inne podglądy.... 👍🏻
•••••••••
• 1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
53 Wyświetlenia
53
jolajola
czekam, aż się Varso pokaże na EC4, codziennie zaglądam
Iwona65
Nie dziwię Ci się. Przez tamte wydarzenia jakaś więź została u Ciebie pewnie ?
evanelina
Nasze sokoły to celebryci!🙂
Iwona65
I często są pokazywane w pełnej krasie 🙂 Podgląd też jeden z lepszych, młody wciąż obecny, ech.... gdyby jeszcze zapis..
evanelina
Nie zapominajmy o Oskarze dla operatora kamerek 🥰
Na ec 3 ktoś nie trafił do budki ? 🫢
41 Wyświetleń
41
Gość na EC4, siedzi tyłem
51 Wyświetleń
51
Gdynek sprawdza stan zaopatrzenia na daszku 🙂
45 Wyświetleń
45
Afrodyta przy obiadku na daszku
50 Wyświetleń
50
elas59
Teraz przeniosła się na barierę - po chwili odleciała .
Gdynek wpadł na śniadanie  a Afrodyta dalej  na poręczy obserwuje okolicę. Edycja : A teraz właśnie zabrał jedzonko i poleciał.
47 Wyświetleń
47
Śniadanie u Afrodyty. Edit: Dołączył młody.
43 Wyświetlenia
43
aalina
Grzecznie poczekał zanim przejął łup. Afrodyta nie protestowała bo już chyba najedzona była. Wyczyściła dziób i z poręczy przygląda się młodemu
Afrodyta czuwa ☺️
https://ibb.co/YVmQdnP
48 Wyświetleń
48
Młody jak się buja na tym żarełku 😅
46 Wyświetleń
46
IzaEs
Rodzic na barierce a młody na daszku na żarełku 🥰
elas59
Afrodyta odleciała o 13:21
Więcej