Pokaż:Wszystko
Kaszub dzisiaj nocuje poza domem
49 Wyświetleń
49
Admirał na wachcie wieczornej .
39 Wyświetleń
39
Baszka
Siedzi bez ruchu
KOchany Kaszubek na noclegu w rogu swojej budki bacznie obserwuje sufit ciekawe co  tam widzi ciekawego
51 Wyświetleń
51
Trzew - ktoś na progu budki 🥰
52 Wyświetlenia
52
Ogon Tercji zwisa z dachu
52 Wyświetlenia
52
2:40, w Redzie i Tczewie sokółow brak
47 Wyświetleń
47
23.30 -Czyżby to Admirał na nocnej wachcie ?-niesłychane ...! 
I jak na wachtę przystało -się nie śpi ..
42 Wyświetlenia
42
Batory to z jakiego gniazda pochodzi? Rodzice?
48 Wyświetleń
48
Z Gdyni. To jego rodzinne gniazdo. Ojciec to Bosman a matką jest Bryza, poprzednia rezydentka przed Koksinką.
Dzięki
Gawi
Batory to młodszy brat Admirala z Tczewa, Gdynka z Łodzi, Kaszuba z Redy, Szkwała z Włocławka i Rafy z NDM,    https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/falco-peregrinus-ewidencja-populacji
Koksinka w Gdyni 🥰
42 Wyświetlenia
42
Tczew barierka, nie wiem który to
35 Wyświetleń
35
powsinoga
Lusesita 🥰
Witam! Może ktoś będzie chciał skorzystać https://wbpg.org.pl/wydarzenia/rodzinne-warsztaty-o-sowach/
50 Wyświetleń
50
W Gdyni obiad na daszku
42 Wyświetlenia
42
raktoja
Gdynia Końcówka posiłku Koksinki https://youtu.be/pd7I86Xze0A
Dzień dobry! Koksinka na poręczy 🥰
36 Wyświetleń
36
Reda, widoczny jedynie czyjś ogon, ktoś siedzi na daszku
40 Wyświetleń
40
AnaOxy72
Prawdopodobnie Tercja
Gdynia...chyba Batory na chwilę wpadł do domu....
https://zapodaj.net/plik-r3R2BuaLG3
34 Wyświetlenia
34
Więcej