Pokaż:Wszystko
Ciekawie prezentuje się różnica w podglądach na różnych wysokościach w Łodzi. Na Bałutach prawie bez śniegu i lodu, a na Widzewie przepiękna szadź 😍
62 Wyświetlenia
62
Daszka
Na Brzezińskiej nie jest wysoko, a szadź też jest obłędna.
jur
jur
To chyba wynika z różnicy wysokości. Tak często jest na Pałacu.
Afrodyta z kolejnym posiłkiem na dachu. A w jego rogu przycupnął Włókniarz i czeka na swoją kolej 🫣
54 Wyświetlenia
54
Ninas
Wspólny obiad
Antonówka
Cała trójka na wizji🙂
43 Wyświetlenia
43
Afrodyta z jeszcze żywym łupem na daszku
74 Wyświetlenia
74
Afrodyta je posiłek na białym obrusie 😁
80 Wyświetleń
80
Afrodyta odleciała to może przyleci gdynek albo młodzik na resztki😁
Ec3 barierka
47 Wyświetleń
47
Sokół na daszku
40 Wyświetleń
40
Dzień dobry! Spotkanie na daszku przy sucharach 😄
46 Wyświetleń
46
Dzień dobry. Afrodyta śniadaniuje na daszku.
44 Wyświetlenia
44
Afrodyta z obiadem na daszku
46 Wyświetleń
46
Ec3 kamera obrócona na sokoła
50 Wyświetleń
50
Przed chwilą Gdynek w budce, a teraz Afrodyta z wałówką.
41 Wyświetleń
41
Włókniarz na daszku, późny obiad.
55 Wyświetleń
55
Antonówka
Aktualnie Afrodyta podjada na daszku
Citro
...a ja czekałam na Gdynka, aż zabierze resztki. :D
Gdynek się kręci przy budce. Chodził po kracie, teraz odleciał. Ktoś jest z tyłu na zapleczu. Coś się dzieje. :)
41 Wyświetleń
41
Na ec4 posiedzenie na barierce
42 Wyświetlenia
42
Ciekawe który to
evanelina
Chyba bosa
Więcej