Pokaż:Wszystko
Witam,, dawno mnie tutaj nie bylo i jestem zaskoczona ze nie ma Bosmana a jest  Batory  co sie stalo? dziekuje za odpowiedz i czekam
57 Wyświetleń
57
AnaOxy72
Bosmana nie ma od 1 lipca zeszłego roku :( Jego miejsce zajął jak widać Batory, syn Bosmana i Bryzy. Trzymajmy kciuki za udany sezon lęgowy . Co z Bosmanem? do dziś nie wiadomo :(
Dziękuje za wiadomosc,,no szkoda Bosmana  a moze pojawi sie,,pozdrawiam:)
AnaOxy72
Wszyscy tu Go opłakujemy, ale takie jest życie.
Spotkanie w Gdyni 🥰
65 Wyświetleń
65
Dzień dobry! Batory na wachcie 🥰
60 Wyświetleń
60
powsinoga
Tak patrzę na Batorego i pomimo bólu serca, widzę pięknego sokoła podobnego do Bryzy i Bosmana 😊
AnaOxy72
Piękne Sokoky nam Bryza z Bosmanem w spadku zostawili. Mam nadzieję na upamiętnienie Ich w postaci .....tablicy? Tylko gdzie i jak....ale bardzo chciałabym do tego doprowadzić
Gawi
namiary na zakład grawerski  https://zapodaj.net/images/a2032071b4c93.jpg
Gdynia sokół siedzi do tej pory na barierce
56 Wyświetleń
56
jolajola
10:53 pilnie obserwuje górę komina
Gdynia któryś na barierce
53 Wyświetlenia
53
AnaOxy72
Koksinka
Kaszub na noclegu 🥰
58 Wyświetleń
58
Koksinka na poręczy 🥰
56 Wyświetleń
56
Kaszubek kochany na noclegu
65 Wyświetleń
65
W Redie kamera wcale nieoblodzona🤔
66 Wyświetleń
66
Dzień dobry z ciokającą Koksinką 🥰
61 Wyświetleń
61
AnaOxy72
Dziś na tych barierkach nawet sokoky mogą  mieć problem.z równowagą
71 Wyświetleń
71
Gdynia ktoś w samym rogu na barierce
52 Wyświetlenia
52
AnaOxy72
Z rana e domu Koksinke zastałam, więc może to ona
Dzień dobry z Kaszubem w budce 🥰
72 Wyświetlenia
72
Jakiś czas mnie nie było, więc zapytuję co z Bosmanem? W internecie nie mogę znaleźć żadnej info.
I czemu w budce jest taki syf? Zawsze było sprzątnięte przed sezonem.
Kaszub pojawił się w nocy ...
58 Wyświetleń
58
Więcej