Pokaż:Wszystko
śniadanie na daszku
56 Wyświetleń
56
EC4 Łódź - piękne zaszronienie  ( od razu zimowa Tarnica mi się przypomniała)
57 Wyświetleń
57
Faktycznie pięknie to wygląda 😊
IzaEs
Przepięknie to wygląda 😍
Dzień dobry! Gdynek na dołku 😆
57 Wyświetleń
57
powsinoga
Był 😆
Afrodyta wcina wczorajsze resztki, dzień dobry 🙂
45 Wyświetleń
45
evanelina
A to jednak był Gdynek 😅
Teraz, 16:19 Afrodyta na daszku oprawia jedzonko, a Włókniarz drze dzioba 😆
37 Wyświetleń
37
Gdynek z obiadem 🙂
34 Wyświetlenia
34
Afrodyta na straży domostwa 🥰
34 Wyświetlenia
34
Dzień dobry! Gdynek na resztach na daszku 😄
41 Wyświetleń
41
Włókniarz na daszku, dzień dobry!
40 Wyświetleń
40
Dzień dobry:). Afrodyta śniadaniuje na daszku. Sama póki co;)
48 Wyświetleń
48
Ciekawie prezentuje się różnica w podglądach na różnych wysokościach w Łodzi. Na Bałutach prawie bez śniegu i lodu, a na Widzewie przepiękna szadź 😍
62 Wyświetlenia
62
Daszka
Na Brzezińskiej nie jest wysoko, a szadź też jest obłędna.
jur
jur
To chyba wynika z różnicy wysokości. Tak często jest na Pałacu.
Afrodyta z kolejnym posiłkiem na dachu. A w jego rogu przycupnął Włókniarz i czeka na swoją kolej 🫣
54 Wyświetlenia
54
Ninas
Wspólny obiad
Antonówka
Cała trójka na wizji🙂
43 Wyświetlenia
43
Afrodyta z jeszcze żywym łupem na daszku
74 Wyświetlenia
74
Afrodyta je posiłek na białym obrusie 😁
80 Wyświetleń
80
Afrodyta odleciała to może przyleci gdynek albo młodzik na resztki😁
Więcej