Pokaż:Wszystko
Żerań ktoś na trzepaku siedzi
99 Wyświetleń
99
Oliwia
7:30 też jest
Oliwia
Wygląda na Nelcie, po plamach na głowie
I poleciał
Przeglądając nagrania ekranu z 3 i 5 lutego, okazało się, że samiec sokoła wędrownego, który przybył do gniazda Żerań, nie był Junior 5CV, lecz jego młodszy brat – nasz Prezes 3EC!https://zapodaj.net/plik-uFVDEywuVj
114 Wyświetleń
114
Jeśli masz dostęp do zapisów, to proszę zobacz kto dzisiaj siedział o 7
Ohiii
Dzisiaj o szóstej, siódmej i ósmej była Nela.
Octopus
1/29 Fot.Ohiii
https://zapodaj.net/plik-vE1fQF6v74
Octopus
Myślę, że jego wygląd bardziej przypomina Prezesa. Być może będziemy musieli mieć na oku sytuację w Wołominie.
jur
jur
Akeya, wstaw proszę to na Forum. To wiadomość miesiąca. Prezes odnalazł się prawie po roku.
jur
jur
I to jest wiadomość  😃😃😃
niza
Ale wiadomość wow
Brawo Akeya 🤗🤗🤗🤗🤗nieprawdopodobny news na koniec dnia 😊
Oliwia
Zwrot akcji naprawdę zaskakujący
Akeya
Akeya
Astra
115 Wyświetleń
115
Żeran szybka randka
88 Wyświetleń
88
Lęgowisko puste. 
A na laptopie nie mogę się zalogować?
UDAŁO SIĘ. Pozdrawiam.
107 Wyświetleń
107
Czy Czarnooka jest najstarszą sokolicą na wizji?
102 Wyświetlenia
102
Octopus
Pola, matka Velio. O rok starsza od nich.
https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/nasze-samice/30442-pola-ov3-ur-2012-nadrenia-niemcy-rez-police
oczami.ptakow
Tak. Tylko Pola nie wiadomo czy żyje. Podglądu z tego gniazda też już od dawna nie ma.
oczami.ptakow
Zaś najstarszym samcem na kamerach jest zdecydowanie Skierek.
oczami.ptakow
A co do samej Czarnookiej. Tak, jest najstarsza, ale nie jest w tym sama, bo Giga jest z tego samego roku.
daro40-40@o2.pl
A nie Werwa
oczami.ptakow
Werwa nie wiadomo ile ma lat. Ale raczej nie jest mega stara, choć młoda też już nie jest. Pojawiła się w 2018 roku na kamerach.
daro40-40@o2.pl
No właśnie nie wiadomo
oczami.ptakow
Dlatego nie można założyć, że jest najstarsza.
jur
jur
Dla tych co wybierają się na obserwację pod Pałacem. Ubierzcie się ciepło, temp.odczuwalna to prawie -18 st.
104 Wyświetlenia
104
98 Wyświetleń
98
Żerań, Nela na wizji
78 Wyświetleń
78
Yvone
Nie załapałam się "skacząc "po innych podglądach :(  wizualnie polecam Łódż - piękne zaszronienie na EC4
Żerań, krótka wizyta
74 Wyświetlenia
74
W Kawęczynie budkę odwiedził Apasz. Obejrzał cztery kąty, prawie zadołkował, następnie wyszedł na podest i odleciał. Potem było widać jeszcze dwa przeloty.
https://zapodaj.net/plik-aFTtoZunjh
89 Wyświetleń
89
88 Wyświetleń
88
Yvone
Warszawska para w gnieździe na PKIN
po spotkaniu Giga została na chwilę
https://zapodaj.net/plik-NvmBJCzhrx
70 Wyświetleń
70
Yvone
Postała, nieśmiało się przeszła i poleciała ( forum)
spotkanie pałacowych rezydentów
https://zapodaj.net/plik-l3P1Ctyq1Q
63 Wyświetlenia
63
Siekierki 11:21 siedzi sokół na balustradzie, tyłem do komina, chyba Skierek
67 Wyświetleń
67
Więcej