Pokaż:Wszystko
Kaszub na noclegu.
77 Wyświetleń
77
IzaEs
Tylko gdzie podziała się Tercja 🤔
niza
Niestety nie wiadomo. Jest intensywnie poszukiwana w Redzie, ale to jak szukanie igły w stogu siana... W każdym razie w okolicach komina jej nie widać.
IzaEs
Bądźmy dobrej myśli ✊🏼
Efa
Efa
kulturalnie zrzucił balast poza budką i poleciał :)
Kaszub w domku...kamyczki wcina
77 Wyświetleń
77
88 Wyświetleń
88
Już poleciała /poleciał
76 Wyświetleń
76
czy to Tercja na progu
72 Wyświetlenia
72
AnaOxy72
Jeśli tak to bylby cud.....
Dobranoc, Kaszubie 
80 Wyświetleń
80
Dzień dobry Kaszubie. Nie dziwię Ci się, że nie chcesz z domu wyjść....w taką aurę
84 Wyświetlenia
84
Kochany śpioszek na noclegu
91 Wyświetleń
91
Dzień dobry! W Gdyni randka 🥰
100 Wyświetleń
100
Reda - ktoś na progu budki 🥰
93 Wyświetlenia
93
AnaOxy72
Nasz kochany samotny Kaszub 😪
U Kaszuba -(21.27) -Trochę chaotyczny wyskok z budki i szybki powrót do "chałupy" -czas-1minuta .
91 Wyświetleń
91
Kaszub już w domku 🥰
87 Wyświetleń
87
Dzień dobry! Batory cioka na poręczy 🥰
95 Wyświetleń
95
Dzień dobry, Kaszubie
76 Wyświetleń
76
Późno bo późno , ale Bracia w Redzie i Tczewie w swoich budkowych "sypialniach" -obecni ..
76 Wyświetleń
76
Więcej