Pokaż:Wszystko
Płock G1 cam3 siedzi ktoś
45 Wyświetleń
45
Dan21
Raczej Werwa, Rafik by tyle nie wysiedział 🤪😇
Czy wiadomo gdzie obecnie przebywa Gloria
52 Wyświetlenia
52
Póki nie będzie słońca, nie będzie odczytów z nadajników :(
daro40-40@o2.pl
Dzięki
w ubiegłym roku pierwsze jajko zniosła Werwa 28 lutego, nowy sezon lęgowy tuż, tuż
51 Wyświetleń
51
oczami.ptakow
Myślę, że w tym roku lęgi mogą być opóźnione przez pogodę. Nie sądzę, aby w lutym było pierwsze jajko.
daro40-40@o2.pl
A nie było To 10-go lutego
elik
nie, nie było. W 2023 Astra ze Siekierek odpaliła się z jajkiem 18 lutego i to było rekordowo najwcześniejsze zniesienie jajka na podglądach
daro40-40@o2.pl
No może masz rację Pozdrawiam serdecznie
Taki ładny zachód słonca w Płocku, tylko sokołow brak 🫡
50 Wyświetleń
50
G2 (Werwą?)
49 Wyświetleń
49
buber
G2 siedzi sobie i dumą ❤️
43 Wyświetlenia
43
G1 Werwa
46 Wyświetleń
46
Dawno nikogo nie było w Płocku. Witaj 😊
48 Wyświetleń
48
Po zachowaniu sądzę że to Rafik 🤭
41 Wyświetleń
41
Płock kam 1 G2
60 Wyświetleń
60
YUN000yun
3DU Poznań VEOLIA
Taki sokół tam siedział ?
YUN000yun
więc pokręcił się tu chwilę i odleciał
To nie sokół wędrowny, to idealna kulka… Nigdy nie widziałem tak okrągłego ptaka!https://zapodaj.net/plik-NxVXgpllT6
55 Wyświetleń
55
W Płocku było sprzątanie budek
54 Wyświetlenia
54
Płocka dama nareszcie się pojawiła. https://zapodaj.net/plik-iCou9hUEUg
47 Wyświetleń
47
G2 któryś stoi tyłem do kamery
57 Wyświetleń
57
Dzień dobry FF. Werwa raczyła się pokazać. https://zapodaj.net/plik-nwArKkIVMC
54 Wyświetlenia
54
elas59
Przed chwilą Werwa się ulotniła
Więcej