Od czasu wypuszczenia z ośrodka niestety nie. Ale od uruchomienia podglądu Zoe też pojawiła się tylko kilka razy, więc jeszcze mam nadzieję, że nowa budka im się na razie nie spodobała.
Niech Gdynek już leci, szkoda mi go przestać oglądać, ale od rana z sokołami w Łodzi...? A ten sobie a to przysypia, a to się porościąga, walnie kupsko, czasem poziewa, pióra uporządkuje....