Pokaż:Wszystko
od strony zaplecza na poręczy ktoś siedzi
43 Wyświetlenia
43
Dzieciak był i się zmył
43 Wyświetlenia
43
Dorosły wylądowałam na daszku i szybko odleciał
43 Wyświetlenia
43
13:57 Gdynek ponownie przyleciał i wszedł do budki , ale już odleciał .
52 Wyświetlenia
52
elas59
Gdynek znów wpadł na kilka sekund i odleciał
Iwona65
🤣
Daszka
Niech i ona już leci! Piękna jest, ale naprawdę nie mam już czasu się na nią gapić🫣.
Iwona65
Rozumiem te rozterki 

😀
Daszka
No nie mogę z nią! Czemu ona mi to robi?😅
Serio? Afrodyta się kłania i nadstawia Gdynkowi, a ten łajdak tylko po resztki wpadł? Cicho, cicho, ja tu tylko po gitarę przyszedłem🤣.
40 Wyświetleń
40
evanelina
Jak się resztki skończyły, wlazł do budki, pogwizdał i uciekł...
Antonówka
😆
🤣
Jest i nasz operator na medal
40 Wyświetleń
40
Chyba młody na barierce
37 Wyświetleń
37
Teraz 2 dorosłe na daszku
I poleciał
Afrodyta z jedzeniem na daszku.
45 Wyświetleń
45
Lili
😉
evanelina
I dołączył Gdynek, ale w budce 🙂
evanelina
A teraz Włókniarz! Cieszę się, że się wszyscy meldują 😉
Antonówka
Włókniarz to mógłby iść na swoje 😛 Aktualnie ładne zbliżenie na Afrodytę.
Iwona65
Chyba Afrodyta zaczyna odcinać pępowinę, nie pozwoliła mu na przejęcie łupu
Daszka
O to to! Na Brzezińskiej taka ładna budka jest na przykład;). Chociaż jego to trzeba by gdzieś dalej eksmitować, żeby starych przestał dręczyć😛. A Afrodyta najpiękniejsza, najwspanialsza nasza😊.
Gdynek (?) na daszku, dzień dobry 🙂
41 Wyświetleń
41
Afrodyta na stanowisku polującym, Gdynek na stanowisku dołkującym 😂
45 Wyświetleń
45
Randka 😍
45 Wyświetleń
45
Lili
🙂👍🏻
Daszka
Teraz Gdynek śpiewa sobie cieniutko i woła. Niech on się śpieszy z oficjalnym rozpoczęciem sezonu lęgowego, bo jakiś samiec naszego jurnego Gdynka wyprzedzi w tym sezonie, a tak być nie może😉.
evanelina
On biedny jeszcze musi unikać Włókniarza!
Daszka
No dzieci potrafią skutecznie zagłuszyć chuć🤣.
Iwona65
🤣🤣🤣
Śniadanie z pazerami na wizji 🤣
38 Wyświetleń
38
To chyba młodzik czeka na resztki
Nikt nie widział Varso 😒😒😒
57 Wyświetleń
57
Daszka
Od czasu wypuszczenia z ośrodka niestety nie. Ale od uruchomienia podglądu Zoe też pojawiła się tylko kilka razy, więc jeszcze mam nadzieję, że nowa budka im się na razie nie spodobała.
młody na wizji
60 Wyświetleń
60
evanelina
Jaka wałówka 😉
I odlecieli
53 Wyświetlenia
53
Więcej