Pokaż:Wszystko
G2  WERWA
42 Wyświetlenia
42
a nie Rafik?
OlaOlszowska
Werwa, jest obrączka.
Właśnie mijam Orlen ,sokół na kominie
69 Wyświetleń
69
OlaOlszowska
I na kracie na G2 😉
G2 ktoś siedzi
49 Wyświetleń
49
O 16:15,  po prawie 6 godzinach siedzenia na kracie G2 Werwa odleciała
50 Wyświetleń
50
Gidz 13:09
G2 WERWA
51 Wyświetleń
51
Inspe
Wytrwała jest
Amika
Ona tam siedzi już ponad 2,5 godziny
sorry to Werwa
51 Wyświetleń
51
Rafik przed progiem na G2
48 Wyświetleń
48
Werwa na G1
57 Wyświetleń
57
IzaEs
I poleciała spoglądając w górę
G1 WERWA
46 Wyświetleń
46
Werwa w budce a Rafik na kracie 🥰
44 Wyświetlenia
44
IzaEs
Werwa odleciała a Rafik czai się żeby wejść do pustej budki
IzaEs
Rafik się ulotnił a teraz Werwa przyleciała i na kracie siedzi
G1 WERWA
42 Wyświetlenia
42
Nadal jest
G1-ktoś na progu budki
40 Wyświetleń
40
Dzień Dobry Werwa!
39 Wyświetleń
39
IzaEs
a teraz ktoś bez obrączek dołki kopie
IzaEs
i poleciał
IzaEs
i poleciała rozglądając się na boki...
Werwa na kracie G1, wygląda dokładnie jak Iskierka  kiedys na MPC - u ( jest gdzies taka fotka)
49 Wyświetleń
49
G1 date
38 Wyświetleń
38
Więcej