Pokaż:Wszystko
Iwona przylapała naszą parę 😶😜
https://youtube.com/shorts/i51thO2Nebk?si=4rgZ4xYGEOMM2ZC9
44 Wyświetlenia
44
evanelina
No proszę! Bezwstydniki 🤣
Lili
👍🏻🤞🏻
elik
jeśli mnie pamięć nie zawodzi to w ubiegłym roku ta para również rozpoczęła sezon, w końcu Afrodyta to bogini miłości, nazwa zobowiązuje :)
Iwona65
Dobrze rzeczesz. Zaraz potem była złapana Tercja z Kadzubem
Daszka
Ech, Tercja... Projektuję sobie, że i ona po prostu porzuciła Kaszuba jak Koksinka i znalazła sobie innego.
Iwona65
Jakiś nie mogę wykrzesać w sobie tego optymizmu. Tym bardziej, że w Zatoce Puckiej codziennie są znajdowane dziesiątki martwych ptaków . Grypa 😥
Daszka
No wiem, jakie są realia i co się dzieje, niestety😔.
Antonówka
W ubiegłym roku na początku stycznia już zaczęli 😄
Daszka
To już trzeci sezon z rzędu Gdynek z Afrodytą oficjalnie przecinają wstęgę początku sezonu😉.
i młody w drugiej kamerze :D moze będzie pomagał w wychowywaniu haha :D
Daszka
No kto inny, jak nie jurny Gdynek miałby oficjalnie otworzyć sezon😆? Brawo, Gdynku, brawo, Afrodyto, brawo Iwono!
..I sezon 2026 uważamy oficjalnie  za otwarty 🤩piękna inauguracja sezonu 😜🙃
Iwona65
Wczoraj, wg. mnie się na to zanosiło, ale młody ciągle blisko. I dziaj,  jak dla mnie, Gdynek też się długo przymierzał, ale Włókniarz cały czas był w pobliżu. W końcu Gdynek się wstrzelił :)
...niech podpatruje ojca..nauka w przyszłości  nie pójdzie w las 😅
Iwona65
.... ku chwale  populacji sokołów 😅
🤣
Daszka
Zaiste elegancka inauguracja😁.
Do siedzącej od kilku godzin na lampie Afrodyty dołączył Włókniarz.
40 Wyświetleń
40
Afrodyta na lampie
38 Wyświetleń
38
Daszka
I nic się nie zmieniło🙂.
a Gdynek w budce
31 Wyświetleń
31
Piękne zbliżenie na Afrodytę ? 😀
31 Wyświetleń
31
Dzień dobry! Gdynek w budce
29 Wyświetleń
29
2010
Teraz śniadanie na daszku
Teraz ktoś siedzi na lampie, kam2
evanelina
A Gdynek między dołkami 🙂
młody na wizji
48 Wyświetleń
48
sokół w budce i Pani operator na posterunku ;)
54 Wyświetlenia
54
a na dole było widać przelot dwóch, więc pewnie młody z afrodytą
teraz u góry latają i Gdynek odleciał
Gdynek
Afrodyta ze śniadaniem
47 Wyświetleń
47
Weszła za budkę pod kamerę 3
Ktoś w kam.2 pod kamerką
41 Wyświetleń
41
od strony zaplecza na poręczy ktoś siedzi
43 Wyświetlenia
43
Dzieciak był i się zmył
43 Wyświetlenia
43
Dorosły wylądowałam na daszku i szybko odleciał
43 Wyświetlenia
43
13:57 Gdynek ponownie przyleciał i wszedł do budki , ale już odleciał .
52 Wyświetlenia
52
elas59
Gdynek znów wpadł na kilka sekund i odleciał
Iwona65
🤣
Daszka
Niech i ona już leci! Piękna jest, ale naprawdę nie mam już czasu się na nią gapić🫣.
Iwona65
Rozumiem te rozterki 

😀
Daszka
No nie mogę z nią! Czemu ona mi to robi?😅
Serio? Afrodyta się kłania i nadstawia Gdynkowi, a ten łajdak tylko po resztki wpadł? Cicho, cicho, ja tu tylko po gitarę przyszedłem🤣.
40 Wyświetleń
40
evanelina
Jak się resztki skończyły, wlazł do budki, pogwizdał i uciekł...
Antonówka
😆
🤣
Więcej