Pokaż:Wszystko
w Gdyni w kam2 widać jakieś przeloty, ale czy to sokoły 🫤 mam taką nadzieję
71 Wyświetleń
71
tarodo
w kam1 poniżej budki na ciemnym dachu widać stado chyba (...) myślę że jeśli pojawi się sokół to zerwą się do ucieczki więc czekam i obserwuje
Jak widziałam że coś przeleciało na 2 i przerzuciłam chwilę później na 3 to właśnie całe stado zerwało się do góry, ale po paru minutach spowrotem wróciło na zbiornik
w Redzie ktoś, pewnie to Kaszub
69 Wyświetleń
69
Kaszubie - czekając na swoje "szczęście " -prześpij się ...(00.30 )....
74 Wyświetlenia
74
jolajola
a od kiedy nie ma Tercji?
Kaszub na noclegu
92 Wyświetlenia
92
raktoja
Najadł się w jadalni. Nocleg w sypialni https://youtu.be/9l_d1vVqy54
AnaOxy72
Jego widok to miód na moje serce
piórko latało i go straszy :D
😆
W Gdyni za każdym razem jak czekam na autobus to patrzę na komin i niestety brak jakichkolwiek oznak Sokołów w pobliżu 😞
😢
80 Wyświetleń
80
Ja ten komin widzę sprzed bloku
Ja niestety nie bo mieszkam na samej górze ulicy ale codziennie chodzę tam na autobus
i faktycznie nic się nie kręci ?
nie dobrze :(
To kochany kaszub
76 Wyświetleń
76
W Redzie - sokół w budce  (teraz)
78 Wyświetleń
78
To teraz jeszcze czekamy na oznaki życia z Gdyni. W Tczewie i Redzie się pokazali więc i tu muszą ❤️
85 Wyświetleń
85
91 Wyświetleń
91
niza
W końcu jakaś dobra wiadomość 😁
AnaOxy72
😘🦅❤️😘
Daszka
Gdzie ona się podziewała, łajza jedna? Dobrze ją widzieć całą i zdrową🥰. To jeszcze Admirał musi się pojawić. Fenomen czterech muszkieterów musi trwać💪.
Gawi
kogoś wołała, nie doczekała się i poleciała, miejmy nadzieję że na tego nygusa czekała
Wiedziałam !!!! 😍
Gawi
powsinoga
Jak dobrze ją widzieć 🥰
Dobrego dnia, Kaszubie. Dobrego dnia wszystkim.
74 Wyświetlenia
74
Reda sokół w budce, nie wiem od kiedy bo właśnie weszłam a tu taka nagroda :)  Chyba będzie spanko
78 Wyświetleń
78
IzaEs
Kaszub na noclegu w swoim ulubionym kąciku 😍🥰
Kaszub w domku😘❤️🦅
84 Wyświetlenia
84
super wieści
Matko święta ! Kamery w Gdyni odzyskały dawny obraz ! Coś pięknego 😁😁😁😁
91 Wyświetleń
91
AnaOxy72
Tylko głównych Bohaterów brak😪🦅
niestety... ale ja tam dalej sobie wmawiam że to był sokół i czekam cierpliwie :D
AnaOxy72
To ja też poczekam. ❤️
w południe jakiś ptak poleciał na ten żółto niebieski budynek, ale chyba nie sokół raczej jakiś co przylatuje do zbiornika wodnego
Wieslawa42
czego nie można powiedzieć o Lublinie, 😡
Może i w lublinie naprawią, są w trakcie zmiany operatora
Wieslawa42
😀
w tczewie operator się rozejrzał dookoła kamerą
70 Wyświetleń
70
w Gdyni cisza, ale dalej mam nadzieje że to co przeleciało wczoraj pod kamerą to był sokół
89 Wyświetleń
89
A ja uparcie i z nadzieją siedzę na kamerkach w Tczewie i Redzie 🥹
może coś wypatrzymyz w Gdyni tylko widać ptaszki nad zbiornikiem koło gniazda żadnego ruchu
teraz kawałek ciemnego skrzydła było widać w dole kamery
Więcej