Pokaż:Wszystko
Kamera nr 1 na G1 wyprostowała się, ale nie wróciła do swojego pierwotnego ustawienia / pierwotnej pozycji.
53 Wyświetlenia
53
Inspe
Gdyby kamera była ustawiona ciut w prawą stronę, to już by było widać pół rafinerii w dole. 
Czy lepiej jest jak jest, czy ma być jak w Gdańsku,  którego nie ma wcale?
Mogliby jednak podest przybliżyć.
YUN000yun
Prawdopodobnie rzeczywiście mają pewne plany związane z ochroną prywatności fabryki...
Dan21
Zdecydowanie kamera do poprawienia, tylko czy operator to czyta 🤔😇
YUN000yun
Naprawdę chciałbym, żeby zmniejszyli widoczność lewej ściany w kamerze, tak jak to jest na G2.
YUN000yun
Niestety, tym razem kamera na G1 nie jest najlepiej ustawiona – w dużej części obrazu widać tylko ścianę. Obawiam się, że możemy przez to stracić piękne ujęcia sokołów w locie oraz ich eleganckie lądowania.
G1 - kamery żyją swoim życiem 🫣
41 Wyświetleń
41
Godz 8:18 Werwa dalej w środku G1 siedzi.
G1 - spitoliła się kamera. Nie ma podestu.

Ooo cam 2?  Też  coś nie tak. 
Myślałam, że się kochali na kamerce zewnętrznej, ale jak na cam 2 to nie wyobrażam sobie?
53 Wyświetlenia
53
G1 WERWA RAFIK
49 Wyświetleń
49
buber
Został Rafik i sufitu pilnuje.
😁
kamera jedna się przesunęla Werwa widoczna na kam 3
44 Wyświetlenia
44
buber
Dzień dobry FF. Z kam 2 też piękny widok. :\
😆
Co te kamery na G1? 😳
41 Wyświetleń
41
raniutko niedziela Werwa na progu również śpi G1
36 Wyświetleń
36
Na progu budki Werwa śpi G1
46 Wyświetleń
46
G1 - ktoś na progu budki
48 Wyświetleń
48
G1 - Rafik
62 Wyświetlenia
62
Na G1 krater , na G2 krater powinniśmy zakłady robić w którym Werwa jajka zniesie 😃
69 Wyświetleń
69
Dan21
Ja liczę na G2 😇
Zależenie 😇
65 Wyświetleń
65
Daszka
No i dzień dobry😅.
G2- Werwa je kamyki i dołkuje🥰
58 Wyświetleń
58
Dużo gadania słychać z G2 kam zew
Gadała sobie z Rafikiem. Było słychać jak jej odpowiadał gdzieś z góry, a potem odleciał
G1 dzisiaj Werwa
48 Wyświetleń
48
(werwa? ) leży w dołku
42 Wyświetlenia
42
Tak to werwa
Więcej