Powiem tak, widziałam już ładniejsze sokoły 😏, wydaje mi się, że samiczka jest młoda i akurat wymienia szatę młodzieńczą na dorosłą, może z czasem będzie lepiej https://zapodaj.net/plik-1XeP39v3Gl
Młoda , młoda. Hrabia też młody , więc może para na kilka lat do obserwowania. A nówka zmieni piórka i może być wtedy cudną sokolicą. Czekam z zaciekawieniem co z tego wyniknie
trzeba popatrzeć jak się w budce zachowuje w tych pierwszych momentach. czy miała kiedyś z czymś takim kontakt, np Ptyś to typowy dzikus dla niego budka to było coś nowego, biegał po niej z jednego końca na drugi , jak już zdecydował się do niej wejść
Wielka baba 😃. Myślę, że to ona od jakiegoś czasu w pobliżu się kręci, a jak Hrabiemu udało wreszcie się ją zaprosić do środka, to minutę wytrzymał i zwiał 😂 https://zapodaj.net/plik-3tLsrHsVqx
Za kilka dni musze pojechać do gniazda by zresetować ustawienia swiatła. Zostanie odrazu ustaeione na g. 5-22. By Nowa samiczka mogła sie przyzwyczajać sie do swiatła. Odrazu wymienię nowe baterię w termometrze.
Dwa sokoły na PKIN - oby w tym duecie był Hrabia i jego nowa partnerka. Dziś ruch na Iglicy i przed gniazdem - ale co z tego wyniknie? Niewątpliwie to co zrobisz przyda się sokołom, które rozpoczynają sezon 2026.Pozdrawiam
Uparłam się dziś i poszłam pod Pałac.. ale zanim dotarłam, to już Pałacu nie było :D. Sokołów też nie, a nawet jeszcze bardziej nie było Varso Tower😆. Za to coraz większy deszcz zaczął padać. Skończyło się drożdżówką. Dobre i to ;).