Pokaż:Wszystko
Powiem tak, widziałam już ładniejsze sokoły 😏, wydaje mi się, że samiczka jest młoda i akurat wymienia szatę młodzieńczą na dorosłą, może z czasem będzie lepiej
https://zapodaj.net/plik-1XeP39v3Gl
105 Wyświetleń
105
domisays
Oby jak najdłużej bo mamy potencjał na wieloletnią parę 🥰
Yvone
Młoda , młoda. Hrabia też młody , więc może para na kilka lat do obserwowania. A nówka zmieni piórka i może być wtedy cudną sokolicą.  Czekam z zaciekawieniem co z tego wyniknie
Inspe
Dla mnie jest śliczna i mam ją na filmie z cam1. Piękna i ostrożnie weszła do gniazda.
Może jest szansa, że to córka Tori i Szponka z 2024 🤔 Młode nie były chyba wtedy obrączkowane o ile dobrze pamiętam
tarodo
może tak być bo jest bardzo podobna do młodej z tamtego lęgu
elik
nigdy się nie dowiemy skąd pochodzi, mogły by pomóc badania DNA ale w tym celu trzeba byłoby ją złapać
Gawi
trzeba popatrzeć jak się w budce zachowuje w tych pierwszych momentach. czy miała kiedyś z czymś takim kontakt, np Ptyś to typowy dzikus dla niego budka to było coś nowego, biegał po niej z jednego końca na drugi , jak już zdecydował się do niej wejść
Efa
Efa
Mam nadzieję. Na pewno ma ukryte dobre cechy. Poza tym nie jest córką Hrabiego, a to się liczy😄
jur
jur
Elik, zdecydowanie młoda i wyrośnie na piękną sokolicę.
Teraz też chyba bosa przyleciała
87 Wyświetleń
87
90 Wyświetleń
90
Misio779
Wielka baba 😃.
Myślę, że to ona od jakiegoś czasu w pobliżu się kręci, a jak Hrabiemu udało wreszcie się ją zaprosić do środka, to minutę wytrzymał i zwiał 😂
https://zapodaj.net/plik-3tLsrHsVqx
jur
jur
Wszystkie samce bez wyjątku tak postępują 😉
Siekierki , Skierek na miejscówce, na dachu
86 Wyświetleń
86
Hrabia zaprasza do budki
85 Wyświetleń
85
Widziałam tylko odlot
tarodo
było krótkie spotkanie
elik
mamy to, samica na progu
elik
ktoś na płocie w narożniku odwzajemnia ukłony
Bosa ?
Za kilka dni musze pojechać do gniazda by zresetować ustawienia swiatła. Zostanie odrazu ustaeione na g. 5-22. By Nowa samiczka mogła sie przyzwyczajać sie do swiatła. Odrazu wymienię nowe baterię w termometrze.
129 Wyświetleń
129
Efa
Efa
Nie zapomnij o paluszkach AAA ;) bo chyba takie są potrzebne
MietekPkin
Takie kupiłem. Nawet w chełmie. Bo może to wyślę tam sokoły
Yvone
Dwa sokoły na PKIN - oby w tym duecie był Hrabia i jego nowa partnerka. Dziś ruch na Iglicy i przed gniazdem - ale co z tego wyniknie? Niewątpliwie  to co zrobisz przyda się sokołom, które rozpoczynają sezon 2026.Pozdrawiam
Efa
Efa
Uparłam się dziś i poszłam pod Pałac.. ale zanim dotarłam, to już Pałacu nie było :D. Sokołów też nie, a nawet jeszcze bardziej nie było Varso Tower😆. Za to coraz większy deszcz zaczął padać. Skończyło się drożdżówką. Dobre i to ;).
w Kawęczynie mignął mi sokół wydaje mi się że miał niebieską obrączke
112 Wyświetleń
112
Elik proszę, wstaw😀
104 Wyświetlenia
104
elik
zrobione :)
98 Wyświetleń
98
przed chwilą był Hrabia, pociokał i poleciał, nikogo innego nie widziałam
104 Wyświetlenia
104
jur
jur
Nie chcę zaklinać rzeczywistości, ale jak na moje oko to była bosa samica. Młody by usiadł na barierce, a ten/ta zapewne z ostrożności nie.
elik
jeśli król może być nagi to i królowa może być bosa 😉
elik
film z kanału Peregrinus https://www.youtube.com/watch?v=uQUMU8RRjr0
było widać przelot drugiego sokoła.
elik
masz rację, sprawdziłam zapis z kam 3 i oto kto gonił(?) Hrabiego. Czy mi się wydaje, że ten sokół jest bosy ? 
https://zapodaj.net/plik-150SrnDUhT
oczami.ptakow
Mi to wygląda na bosego młodego sokoła. Ale mogę się mylić.
oczami.ptakow
Choć może to być też dorosły, tylko z beżowym policzkiem w sumie.
monikam54
Pytanie czy to nowa samica , czy Gniewko 🫣
Żerań jest sokół
107 Wyświetleń
107
elas59
Właśnie odleciała
..to Nela
Kawęczyn  super kamera ustawiona na budkę. Przybliżona 🥰 sorry chciałam powiedzieć , że podest w SIEKIERKACH przybliżony.
100 Wyświetleń
100
Czarnooka ? na kracie ..
94 Wyświetlenia
94
tarodo
tak to była Czarnooka
pokazał się ktoś na Żeraniu ostatnio?
chociażby Wroci siostra?
96 Wyświetleń
96
.Nie , ale , dziś widziałam za to , Wroci bratanice  - Astrę i Afrodytę i   bratanka Kopernika 🥰 ...w sumie Hrabia to też rodzina  Wrotki 😆
elik
chyba nikt z obserwatorów nikogo nie zastał, bo byłaby fota lub info
Dan21
Rano był młody na PKiN
PKiN siedzi na kamerze widoczny z Cam1
89 Wyświetleń
89
Więcej