Pokaż:Wszystko
i znowu z obrączkami dołkuje na daszku
43 Wyświetlenia
43
jezu znowu dołkuje na daszku
45 Wyświetleń
45
tarodo
może gdyby budka stała plecami do komina to szybciej zauważyłaby wejście bo widoczne by było z miejsca na barierce w którym siadają
elik
wygląda na to, że wcześniej nie miała do czynienia z budką
miejmy nadzieje ze ogarnie
Daszka
Tyle że to czeszka.
evanelina
Na samca mi wygląda
Daszka
No może jednak Czeszka jest Czechem🤔. Ja już nic nie rozumiem😅
Citro
Ważne, że one rozumieją ;)
oczami.ptakow
Tak, wygląda na to, że przy obrączkowaniu był błąd co do oznaczenia płci, bo ten sokół to ewidentnie ten sam co kilka dni temu i tak samo jak wtedy wygląda bardziej na samca.
Antonówka
też tak obstawiam. Skoro Zoe się pojawia, to raczej by konkurentkę pogoniła.
z obrączkami
jednego widać teraz w kam3
39 Wyświetleń
39
i odleciał
Przed chwila było widać przelot sokoła na EC-4. Mogliby się zjawić przy budce i wyjaśnić, kto z kim itd. 😅
35 Wyświetleń
35
Mimi
Moim zdaniem wyjaśniło się, jest Zoe i czeski samiec (zaobrączkowany jako samica).
evanelina
Na moje oko też to tak wygląda
Daszka
Mnie to już absolutnie przestaje interesować! Niech oni robią tam sobie co chcą, z kim chcą i gdzie chcą😛.
Iwona65
😂
Citro
Tak sobie wmawiaj 😅
Antonówka
Uhm 😂
i żeby przestała dołkować na daszku :D
Ktoś na zapleczu się posiłkuje
64 Wyświetlenia
64
Włókniarz stara się coś upolować. Miał już kilka prób. Na razie bezskutecznych.
67 Wyświetleń
67
evanelina
Słabo widać, ale chyba Włókniarz coś pałaszuje na zapleczu!
evanelina
A Gdynek przed budką coś je 🙂
Chyba mokry Włókniarz na barierce
58 Wyświetleń
58
evanelina
I Gdynek uciekł po barierce za komin
Dwa sokoły. Suchy Gdynek i zmokła kura.
Nie wiem gdzie on się ukrył, ale umie się chłop w życiu ustawić ;)
I już ich nie ma. Może intruz lata od rana, stąd ta aktywność.
54 Wyświetlenia
54
Citro
Mora kura na barierce. To Włókniarz, szuka w mleku śniadania.
evanelina
Też mnie to zastanawia, ale nie krzyczą ostrzegawczo
Daszka
Dlatego Gdynek taki suchy? Na intruza się w norze czai😅?
evanelina
Mam wrażenie, że Gdynek po prostu chodzi dookoła 🙂 patroluje!
Gdynek po raz kolejny dzisiaj na wizji, od ponad pół godziny lata jak wściekły 😅
55 Wyświetleń
55
evanelina
Głodny może... Albo zreflektował się , że chociaż jeden prezent powinien ogarnąć 🤣
evanelina
Jakieś mijanki robią... Teraz Afrodyta, też pojawia się i znika.
2010
Nie stara się chłopak z prezentami w tym roku...
Daszka
Ja nie pamiętam, żeby on się kiedykolwiek jakoś wybitnie starał😁. Do najhojniejszych partnerów to on nigdy nie należał.
Iwona65
Ja pamiętam,  ale on wie kiedy trzeba się starać
Daszka
No doooobra, dobry z niego chłop, wiem przecież😉.
Lili
😉
Iwona65
👍
EC3 cała szczęśliwa rodzinka pozuje😁
57 Wyświetleń
57
Iwona65
Wracam z forum, a tam ani słowa o tej arcyciekawej sytuacji. Fajnie, że Elas wstawił post, ale bez wzmianek o tym trójkącie rodzinnym nie mamy całego obrazu.
Daszka
Ale luzik arbuzik🙃. Jak coś to przed północą będzie wpis🙂.
Daszka
Ja zawsze czekam do wieczora, żeby w razie czego zebrać wszystkie wydarzenia dnia w jeden wpis. I prawie zawsze mnie ktoś wyprzedza😅.
Iwona65
Uzupełnij 🙂
evanelina
Teraz Włókniarz próbuje polować!😁
Daszka
Motywuj go, motywuj😅.
Daszka
Perfekcyjna rodzinka. Sąsiedzi niech biorą przykład😆 https://zapodaj.net/plik-73KaS9pwGK
YUN000yun
To nie jest idealna, zdrowa relacja rodzinna. Widzę tylko Afrodytę, która nigdy nie może przytyć i musi cały czas zajmować się wszystkimi sprawami rodziny.
Daszka
Tatuś nie wytrzymał tej idylli i wyskoczył z budki😅.
Daszka
Jednak wrócił. Chyba ich kocha😁
Iwona65
On myśli jak nad jajkami pracować brz gorszenia nieletniego
Daszka
Taaa... Gdynek bez gorszenia...🤣
EC3, ktoś gdyba w budce
57 Wyświetleń
57
walt
EC3 (16:51) Jeden na daszku konsumuje a drugi na poręczy.
walt
Jest i trzeci.
evanelina
Głupio mu się zrobiło i poleciał 🤣
Daszka
Gdynek to mógłby przelecieć się do sąsiadów i zrobić im szybkie szkolenie z budkowania😅.
Citro
To jeszcze za mało sokołów się kręci przy EC4? ;)
evanelina
Ewentualnie Włókniarz mógłby zrobić szkolenie! Ma młodzieńczą szatę, nie będzie stanowił zagrożenia 🙂
Citro
A kto go będzie tam karmił? 😁
evanelina
Powtarzam, on próbuje polować!😅
Daszka
No trochę mi wstyd za niego, jak patrzę, jak na przykład Zoya sobie radzi, a trochę szanuję jego wygodną strategię😆.
Daszka
🤣
EC4, Zoe?
48 Wyświetleń
48
Daszka
Próbowała dołkować na daszku. Ona kompletnie nie ogarnia budki...
evanelina
Ale już była blisko krawędzi... Może trafi.. bo jajka na daszku? No nie wiem....
Daszka
Za to Gdynek teraz pokazuje, że umie w budkę😄
evanelina
Ćwiczy cały rok 😉 dołkowy...
Włókniarz wita się publicznością
45 Wyświetleń
45
Dzień dobry:). Włóki na 1.
47 Wyświetleń
47
Gdynek i Afrodyta na wizji
58 Wyświetleń
58
2010
Polecieli
Więcej