Pokaż:Wszystko
I znowu próba dołkowania na daszku i próba demontowania jego elementów 😆
52 Wyświetlenia
52
Daszka
Z tego co z dołu widać, to trudno im będzie znaleźć inne dobre miejsce na lęg, bo wszystko tam jest z metalowej kraty. Że też akurat na dwójkę dzikusów trafiło... No, zobaczymy. Na razie to wygląda, jakby daszek wydawał im się póki co najlepszą opcją🙄.
tarodo
daszek ma pełną konstrukcje w przeciwieństwie do kraty i pewnie dlatego ,może gdyby zasłonić chociaż kawałek kraty to zeszły by na dół i wtedy znalazły wejście do budki
Inspe
Na dole przed budką to nawet nie jest krata, to są długie pręty stalowe. Nogi im tam wpadają. Może już nie raz próbowali tam lądować i im coś nie pasuje. Ja bym tam położyła chociaż kawałek zielonego, sztucznego trawnika, żeby miały lądowisko.
tarodo
dokładnie a tak widzą że tam są duże przestrzenie więc dołkują na daszku
Daszka
Na wyższej galerii, na takim samym podeście siadają. Poprzednia skrzynka była na tej samej galerii zresztą.
tarodo
skrzynka nie posiadała daszka
Daszka
Ale po podeście też chodzili. Ja odpisuję na sugestię, że boją się stawać na metalowych prętach.
Czech o żółtych nogach znowu w akcji. Na daszku
48 Wyświetleń
48
I poleciała
43 Wyświetlenia
43
Inspe
Bosa poleciała, a obrączkowany wrócił na daszek
EC 4 dziś oblegane...
46 Wyświetleń
46
EC4 - 13:07 było zalężenie kamera 1 :)
55 Wyświetleń
55
Inspe
BasiaFionka mam nadzieję, że  nagrała kopulację
Daszka
Wszystko już jasne🙂. Widziałam to wszystko z dołu na żywo. Dumny samiec zrobił jeszcze mały pokaz i usiadł w glorii i chwale niemalże na szczycie komina😁
pokaż im jak wejsc do budki haha
Daszka
Staram się, staram. Macham im, wołam, na migi pokazuję i nic😅
Iwona65
Wal z procy na początek
evanelina
🤣
Lili
🖐🏻👍🏻
Bara bara, więc na sto procent czech to samiec
54 Wyświetlenia
54
spotkanie
62 Wyświetlenia
62
oczami.ptakow
Zoe została. Jeśli było bez agresji, to dowód, że Czeszka jest Czechem.
tylko najgorzej bo oboje dołkują na daszku
tarodo
może warto by było chociaż jakąś małą skrzynkę prowizorkę gniazda ustawić przed wejściem i wtedy weszły by do budki
evanelina
Było jedno lądowanie na brzegu galerii, i zalężanie na wizji 🤣
drugi na lampie w kam 3 widać go
teraz bosy dołkuje daszek
wrócił/a i znowu dołkuje
51 Wyświetleń
51
tarodo
było krótkie spotkanie na daszku i wygląda na to że czeszka to jednak jest samiec
buber
Randka była.
Znowu dolki
50 Wyświetleń
50
evanelina
Parka na wizji przez chwilę
i znowu z obrączkami dołkuje na daszku
43 Wyświetlenia
43
jezu znowu dołkuje na daszku
45 Wyświetleń
45
tarodo
może gdyby budka stała plecami do komina to szybciej zauważyłaby wejście bo widoczne by było z miejsca na barierce w którym siadają
elik
wygląda na to, że wcześniej nie miała do czynienia z budką
miejmy nadzieje ze ogarnie
Daszka
Tyle że to czeszka.
evanelina
Na samca mi wygląda
Daszka
No może jednak Czeszka jest Czechem🤔. Ja już nic nie rozumiem😅
Citro
Ważne, że one rozumieją ;)
oczami.ptakow
Tak, wygląda na to, że przy obrączkowaniu był błąd co do oznaczenia płci, bo ten sokół to ewidentnie ten sam co kilka dni temu i tak samo jak wtedy wygląda bardziej na samca.
Antonówka
też tak obstawiam. Skoro Zoe się pojawia, to raczej by konkurentkę pogoniła.
z obrączkami
jednego widać teraz w kam3
39 Wyświetleń
39
i odleciał
Przed chwila było widać przelot sokoła na EC-4. Mogliby się zjawić przy budce i wyjaśnić, kto z kim itd. 😅
35 Wyświetleń
35
Mimi
Moim zdaniem wyjaśniło się, jest Zoe i czeski samiec (zaobrączkowany jako samica).
evanelina
Na moje oko też to tak wygląda
Daszka
Mnie to już absolutnie przestaje interesować! Niech oni robią tam sobie co chcą, z kim chcą i gdzie chcą😛.
Iwona65
😂
Citro
Tak sobie wmawiaj 😅
Antonówka
Uhm 😂
i żeby przestała dołkować na daszku :D
Ktoś na zapleczu się posiłkuje
64 Wyświetlenia
64
Włókniarz stara się coś upolować. Miał już kilka prób. Na razie bezskutecznych.
67 Wyświetleń
67
evanelina
Słabo widać, ale chyba Włókniarz coś pałaszuje na zapleczu!
evanelina
A Gdynek przed budką coś je 🙂
Więcej