Pokaż:Wszystko
EC4, ktoś na barierce
69 Wyświetleń
69
Daszka
Samiec:)
Para widoczna z kamery budkowej. Afrodyta nietypowo na kracie, Gdynek na barierce. Może plan układają, jak tego sępa się pozbyć? 🤔
63 Wyświetlenia
63
Młody sęp nie opuścił siadania 😇 a tatuś za kominem na barierce
61 Wyświetleń
61
Daszka
O matko😅! Czytam co tu się działo i mam nadzieję, że ktoś to nagrał i wstawi na forum.
evanelina
Jakie przepychanki...😅
Antonówka
Włóki dostał z bara i został przeholowany na łupie na środek budki 😆
evanelina
Ale ostatecznie to on został przy posiłku... chciałabym mieć taką psyche 🤣
aalina
Na końcu to chyba Gdynek się załapał.
Włokniarz doleciał do Afrodyty na daszek. Razem piórują śniadanie 🫣
49 Wyświetleń
49
Antonówka
Po wspólnym posiłku Afrodyta doleciała do Gdynka. Chwilę razem posiedzieli, po czym Gdynek odleciał i teraz młodego pilnuje z barierki.
EC3 była randka w budce, jest Włókniarz 🙂
45 Wyświetleń
45
76 Wyświetleń
76
Citro
Dobre 5 minut dumałam gdzie na Konstantynowskiej w Łodzi jest jakiś komin, 5 minut upewniałam się, że nie zwariowałam. Malutka korekta: Gloria jest po sąsiedzku, ale w Pabianicach.  Z tego co pamiętam to w Pabianicach były widywane sokoły zanim pojawiła się Amon na EC3 W Łodzi. Ciekawe czy tam jest jakaś skrzynka, czy to były tylko obserwacje.
Lili
🙂
2010
Komin (a właściwie trzy kominy) na EC2 wolne, serdecznie zapraszamy ;).
aalina
Ale tam wyburzają. Budynki od Politechniki już zniknęły. Wczoraj jak jechałam  to też patrzyłam i myślałam o Włókniarzu, że fajne miejsce na trzecią parę i dość daleko od pozostałych sokolich rewirów.
Daszka
Ależ wieści! Mogłaby zgarnąć na wycieczkę Włókniarza, polatać sobie razem i zakotwiczyć na Brzezińskiej😊.
Nasz czeski mistrzunio zadołkował na daszku i na poręczy siedzi😁
66 Wyświetleń
66
EC sokół na lampie
61 Wyświetleń
61
a drugi lata dookoła
90% Włókniarza na wizji 😅
53 Wyświetlenia
53
evanelina
Teraz jakieś 50%...
Daszka
🤣
Antonówka
🤣 i tatko był w budce jakiś czas, ale nikt nie chciał do niego dołączyć.
Parka na EC4
49 Wyświetleń
49
EC4 ktoś na poręczy 😀
54 Wyświetlenia
54
Daszka
To był samiec:)
EC4 samiec był i się zmył😁. Ale lata.
52 Wyświetlenia
52
Daszka
Wrócił🙂
Gdynek na poręczy.
46 Wyświetleń
46
Gdynek poglębia dołek
48 Wyświetleń
48
49 Wyświetleń
49
Inspe
Też mi się wydaje, że to Czech.
evanelina
Na moje oko to nasz Czech
Więcej