Pokaż:Wszystko
jur
jur
W sobotę robimy obserwację pod PKiN.
69 Wyświetleń
69
Dorcia
o której godzinie?
Efa
Efa
O 13.
Samiczka przed gniazdem
74 Wyświetlenia
74
I póki co spokój 🙏
elik
ona dziś spokoju nie ma, złapałam moment gdy siedziała na płocie a młody robił nalot ( w tym czasie Hrabia zapraszał do budki 
https://zapodaj.net/plik-pqI23FqOUd
I ponownie od ok. 13:30 trzy sokoły przy PKiN
69 Wyświetleń
69
Efa
Efa
Znowu Hrabia na podeście, a ona w rynnie ?
70 Wyświetleń
70
CamPKiN02 sokół 12:42, 13:17
71 Wyświetleń
71
Od godz. 12tej teraz cisza na PKIN
77 Wyświetleń
77
PKiN wydaje mi się że ktoś jest na iglicy 3 rusztowanie od góry, lewa strona blisko środka
87 Wyświetleń
87
ŻERAŃ —Jedno nieudane zbliżenie
89 Wyświetleń
89
PKiN nova w rynnie, drugi sokół na iglicy z lewej
88 Wyświetleń
88
Efa
Efa
Poleciała
elik
przydałby się operator i zoom na iglicę, żeby potwierdzić, że tam siedzi Gniewko
potwornicka
A może to jakaś inna młoda samica? Bo dziwne te zachowanie Gniewka. A może Gniewko okaże się Gniewką? I gania bosa bo to Hrabia ją interesuje :D
tarodo
atakujący to roczniak, ale czy Gniewko to nie mam pojęcia
OlaOlszowska
Trzeci przeleciał nad iglicą
Efa
Efa
PKiN bosa usiadła na barierce.. rozejrzała się .. i tyle było ze spokoju, prawie się przewróciła na plecy
87 Wyświetleń
87
tarodo
atakujący to ewidentnie młody troszkę udało mi się go uchwycić zdjecia na grupie FF
To się źle skończy,  dla atakowanej albo dla atakującego.
Violetta
Jeśli to Gniewko, to dla niego.
Yvone
I zwalił ją do rynny
Yvone
Yvone
Efa
Efa
Znowu w rynnie
Ewidentnie ktoś chce ją przegonić, ale mądra wie że w rynnie najbezpieczniej 😇
80 Wyświetleń
80
Efa
Efa
W budce też ok było. Zgarniała kamyki wzdłuż najdalszej ściany
Dan21
No wygladało, że w budce czuła się bezpiecznie. Oby te latania to nie przeganianie Hrabiego...
Tylko przeskoczyła na płot, zaraz był nalot. Spadła do rynny. https://zapodaj.net/plik-rL8JhcLhNN
72 Wyświetlenia
72
bosa weszła do budki
56 Wyświetleń
56
tarodo
za chwilę wyszła i znowu ataki
Wyszła. Znów ataki
To nowa cały czas siedzi w rynnie?
62 Wyświetlenia
62
Efa
Efa
Taaak. pociokuje cichutko
Efa
Efa
Z budki nawołuje
tarodo
tak, Hrabia poleciał, na iglicy siedział chyba ten trzeci Hrabia? pogonił go i poleciał za nim
Dan21
Miejscówka bezpieczna, trudno stamtąd ja stracić, ale długo skubana tam siedzi w takim razie
Efa
Efa
PKiN taki fajny Hrabia, taka fajna budka... a ona w rynnie siedzi :( zdenerwowana.
61 Wyświetleń
61
Więcej