Pokaż:Wszystko
Nela właśnie odleciała (Żerań)
68 Wyświetleń
68
PKiN iglica na samej górze po prawo
68 Wyświetleń
68
PKiN weszła na chwilę do budki pociokała i wyszła
63 Wyświetlenia
63
tarodo
6:56 bosa w rynnie a drugi na samej górze iglicy po prawej
Rano spotkałam samiczkę przed gniazdem na pałacu
55 Wyświetleń
55
tarodo
w czasie gdy ona siedziała przed gniazdem na iglicy pojawił się drugi sokół
monikam54
Hrabia chyba ja zapraszał do gniazda ale ona nie skorzystała z zaproszenia i odleciał .
monikam54
Po 6 już była 😌
65 Wyświetleń
65
Efa
Efa
Umieściłam link do tego super filmu w moim starym poście ;)
Efa
Efa
PKiN spotkanie w budce
70 Wyświetleń
70
Efa
Efa
Poleciała w stronę Świętokrzyskiej (w prawo) i tam gdzieś usiadła na barierce.
tarodo
mógłby w końcu jakiś prezent przynieść
Efa
Efa
No właśnie. Może przyniósł, ale nie na wizji?
Yvone
Bosonoga na złomie przed gniazdem?
Yvone
Kiepsko   telefonu widać, stąd pytanie
tarodo
tak to ona
Czarnooka na kracie
68 Wyświetleń
68
elas59
Właśnie odleciała , ale zaraz wróciła
PKiN chyba bosa siedzi w rynnie a na iglicy drugi sokół
66 Wyświetleń
66
monikam54
Nadal tak samo 🫣
wrócił podgląd 😀
59 Wyświetleń
59
Czy Wy tez macie problem z kamerą nr 2 w Kawęczynie? Kręci i czarny ekran
62 Wyświetlenia
62
tarodo
w Kawęczynie 2 kamerka już jakiś czas nie działa
Oliwia
Będzie naprawiona na dniach. Na razie Stowarzyszenie nam szykuje niebieską kartę (za kolejny kazirodczy związek), a potem zajmiemy się kamerą :)
😆
jolajola
poniżej jest komunikat "W najbliższych dniach będą prowadzone intensywne prace związane z poprawą jakości pracy odtwarzaczy wideo.
Mogą występować chwilowe/krótkotrwałe przerwy lub zakłócenia w transmisji wideo. "
macie podgląd z PKiN bo u mnie nie działa
67 Wyświetleń
67
Gdzieś mi mignęła informacja o pracach nad odtwarzaczem video, może to jest powód... Ale Konstancin działa i pustułka sobie siedzi w obiektywie :)
Prace będą trwały w gniazdach PGE
Ale dlaczego powywalało gniazda nie PGE
tarodo
Siekierki, Łódź i parę innych działają
Yvone
ja tez nie od 10min i inne gniazda tez
Halinkam
Też nie mam...
Efa
Efa
Prace związane z przesyłaniem danych z gniazd PGE mogą mieć wpływ na pozostałe konfiguracje
Pałac ataki na bosą
80 Wyświetleń
80
Yvone
Jak siedzi w rynnie - to ma spokój , ja podeście jak na dłoni- więc ja atakują , chroni się w gnieździe :(
Halinkam
a kto teraz siedzi na iglicy ? wiadomo ?
Odleciała
monikam54
Siedzi biedna w środku...
Astra w budce
72 Wyświetlenia
72
no ciekawe , czy będzie Cud nr2 na Siekierkach 🤔?
Cud to się stanie jak Skierek ogarnie, że jajo samo się nie wysiedzi i nie wykarmi😜
😉
PKiN bosa o 11:53 wylądowała w rynnie a minutę później drugi sokół krążył nad nią
61 Wyświetleń
61
Gniewko iglica , lewy dolny róg
78 Wyświetleń
78
Efa
Efa
rozglądał się na wszystkie strony, ale czy Gniewko to nie wiem, na komórce bardzo mali są :D
Więcej