Pokaż:Wszystko
Dzisiaj Rafik przyniósł Werwie dwa prezenty. Z doświadczeń z poprzednich lat wynika, że Werwa wkrótce zniesie jajka. Bardzo bym chciała, żeby wybrała G2.
56 Wyświetleń
56
Wieslawa42
też mam takie wrażenie,  byc moze ten dzień to dzisiaj będzie.
YUN000yun
Wydaje mi się, że zniesie jajka nad ranem.
Prośba do operatora, proszę poprawić widok z cam1 na G1. Za dużo tu ściany, i traci się to co się dzieje na brzegach kraty. Wielka prośba o przywrócenie ustawień z początku roku. Z góry dziękuję.
47 Wyświetleń
47
Werwa na G1 , już trzeba powoli,  zacząć ją bacznie obserwować....idą jajka 🤩idą....
53 Wyświetlenia
53
tarodo
przed wczoraj nocowała w wejściu na G2 więc może faktycznie jajka nie długo będą tylko którą budkę wybrać oto jest pytanie
..chyba wybierze G2 , ale kto ją tam wie 😉
Werwa na wejściu G1
50 Wyświetleń
50
Hmmm... Zamiast okna podglądu w większości gniazd mam : Forbidden

You don't have permission to access this resource.Server unable to read htaccess file, denying access to be safe.   Ktoś też ma takie info?
48 Wyświetleń
48
Efa
Efa
Może to przez prace w Lublinie i innych kamerach
Efa
Efa
Też tak mam
Tak :/
Werwa na G1
51 Wyświetleń
51
chyba spotkanie bo jedno w budce drugie na kracie
57 Wyświetleń
57
Werwa w dołku na G2
44 Wyświetlenia
44
Właśnie go zjada
33 Wyświetlenia
33
Rafik z prezentem na G1
31 Wyświetleń
31
Werwa na progu G2
29 Wyświetleń
29
Amika
Noc spędziła w progu budki
G2 - Jest nasza Gwiazda w pięknym zachodzie słońca 🤩
41 Wyświetleń
41
Werwa w budce na G2 teraz na podeście
34 Wyświetlenia
34
Inspe kolejne zdj z dołkowania i pobytu w budce

https://zapodaj.net/plik-SkfytkrYzW
45 Wyświetleń
45
Inspe zdjęcia, możesz wykorzystać do postu

https://zapodaj.net/plik-KIDNqituV3
34 Wyświetlenia
34
Więcej