Pokaż:Wszystko
Na daszku ec4 samica
36 Wyświetleń
36
I niestety próbuje dolkowac na daszku
Na EC4 tam za budka na kominie nie wiem co tam wystaje ale siedzi tam sokół jak coś 😆
35 Wyświetleń
35
monikam54
Dobra już wiem że to jakaś lampa 😆
monikam54
Już poleciał 😉
jur
jur
samiec na EC4
44 Wyświetlenia
44
tarodo
tam zdecydowanie przed budką przydałoby się coś co by zasłoniło te pręty i może wtedy zeszliby niżej i odkryli wejście do budki
Efa
Efa
czy to jest metalowa krata na daszku ?
evanelina
Tak, wygląda na drucianą siatkę
Efa
Efa
za każdym razem boję się, że złamie szpon 😉
EC4 samiec 🙂 na daszku... Dołkuje
30 Wyświetleń
30
EC3 ktoś przysiadł przy daszku
24 Wyświetlenia
24
EC4 samiec
37 Wyświetleń
37
Sokół na dołku🙂
32 Wyświetlenia
32
Gdynek w budce.
34 Wyświetlenia
34
31 Wyświetleń
31
EC3 Afrodyta w budce, Włókniarz na barierce
26 Wyświetleń
26
2010
Przeniosła się na barierkę, kamera 2
evanelina
A w tle popisy lotnicze, ale widok!
EC4, samiec (?) na barierce
24 Wyświetlenia
24
Bosa więc samiczka
Ogarnęli w końcu budkę, czy nadal dolkuja na daszku ?
2010
Nikt w budce ich nie przyłapał, teraz przez kilka dni zupełnie się nie pokazywali
Afrodyta na dołku....
46 Wyświetleń
46
Śniadanie na zapleczu.
52 Wyświetlenia
52
evanelina
Włókniarz 🙂 nasz młody jest grzeczny 😁
Citro
Coś go ciekawi, bo ciągle zerka.. Właśnie przytaszczył łup bliżej barierki, by lepiej widzieć.
EC3 ktoś był budce, ktoś siedzi na lampie
43 Wyświetlenia
43
Gdynek zasiadł na swoich dołkach
54 Wyświetlenia
54
evanelina
Teraz Afrodyta (?) w zbliżeniu i nietypowym miejscu
2010
Gdynek, ale miejsce rzeczywiście nietypowe
evanelina
To mnie kawaler wyprowadził na manowce 😁
Więcej