Pokaż:Wszystko
Gdynia, przestaje już wyczekiwać na sokoły...
66 Wyświetleń
66
Ja też 😮‍💨
Dzień dobry! Kaszub w budce 🥰
59 Wyświetleń
59
Gdynia, parka gruchaczy relaksuje się w budce
58 Wyświetleń
58
czy sokoły w Tczewie pokazały się dzisiaj?
75 Wyświetleń
75
buber
Zdaje się, że Admirał na progu siedzi. https://zapodaj.net/plik-tfbFjmh4Vv
Balbinki w Gdyni
62 Wyświetlenia
62
Kaszub dołkuje
58 Wyświetleń
58
Reda: Agra czeka i nawołuje ;)
74 Wyświetlenia
74
elik
obecnie Kaszub na wizji
o kaszub zniknął z domku, czyżby on siedział na poręczy ?
74 Wyświetlenia
74
raktoja
To Kaszub
W Redzie nasz domator już na miejscu
73 Wyświetlenia
73
Baszka
20:07, Kaszub siedzi na trzepaku i obserwuje okolicę
W Gdyni widzę patyczki już są na gniazdo
63 Wyświetlenia
63
o donieśli towaru :D
Reda .Barierka zajęta 😊
67 Wyświetleń
67
Tczew ktoś na poręczy
69 Wyświetleń
69
Kaszub przyleciał z małym prezentem, ale nie było chętnych do odbioru. Pochłonął zdobycz w budce.
94 Wyświetlenia
94
https://youtu.be/E1jvTN1F9zQ?is=6CqPiTN886ZGBKcV wczorajsze walki w Tczewie. Na końcu najlepsze, ale kto kogo lał nie mam pojęcia, wygląda na to że chyba młodego chcą wypędzić
88 Wyświetleń
88
Pierw chyba lulesita młodego z budki wypędza ?
Balbiny w gnieździe pracują w Gdyni
75 Wyświetleń
75
Kociewiak mógłby ruszyć  tylek  i zrobić sobie wycieczkę ,  może i Sarę by gdzieś wyhaczył 😜chata czeka ..
Może po wczorajszej bitce ruszy kuper 🤣 ale z drugiej strony jak faktycznie rezydenci padli od ptasiej grypy to może niech lepiej omija
Balbiny mają się całkiem dobrze 🤔
Więcej