Pokaż:Wszystko
Atrakcyjny ogon na daszku w Redzie 🥰
71 Wyświetleń
71
Nie zauważyłam. Tak jak Tercjunia siadała....?
powsinoga
tak 😍
Kaszub z prezentem 🥰
67 Wyświetleń
67
Ten samczyk jak ochroniarz. Cały czas  pilnuje nawet w gnieździe.
73 Wyświetlenia
73
Gdynia, przestaje już wyczekiwać na sokoły...
66 Wyświetleń
66
Ja też 😮‍💨
Dzień dobry! Kaszub w budce 🥰
59 Wyświetleń
59
Gdynia, parka gruchaczy relaksuje się w budce
58 Wyświetleń
58
czy sokoły w Tczewie pokazały się dzisiaj?
75 Wyświetleń
75
buber
Zdaje się, że Admirał na progu siedzi. https://zapodaj.net/plik-tfbFjmh4Vv
Balbinki w Gdyni
62 Wyświetlenia
62
Kaszub dołkuje
58 Wyświetleń
58
Reda: Agra czeka i nawołuje ;)
74 Wyświetlenia
74
elik
obecnie Kaszub na wizji
o kaszub zniknął z domku, czyżby on siedział na poręczy ?
74 Wyświetlenia
74
raktoja
To Kaszub
W Redzie nasz domator już na miejscu
73 Wyświetlenia
73
Baszka
20:07, Kaszub siedzi na trzepaku i obserwuje okolicę
W Gdyni widzę patyczki już są na gniazdo
63 Wyświetlenia
63
o donieśli towaru :D
Reda .Barierka zajęta 😊
67 Wyświetleń
67
Tczew ktoś na poręczy
69 Wyświetleń
69
Więcej