Pokaż:Wszystko
Gdynek na dołku 🤣
59 Wyświetleń
59
Lili
😃
Antonówka
Już tyle tam siedzi, jakby sam chciał jajo znieść 😃
evanelina
Trenuje chłopak! Będzie wysiadywał😁
evanelina
🤣 opala się!
EC4, samiec na daszku
49 Wyświetleń
49
evanelina
Widziałam przed chwilą odlot z barierki
EC3, ktoś na barierce, kamera 2
42 Wyświetlenia
42
Ec3 prawdopodobnie żywiciel rodziny na daszku 😅
44 Wyświetlenia
44
evanelina
Sępy przyleciały!
evanelina
I wszyscy po kolei pojedli 🤣
Tak to Afro, widziałam W na obrączce 😊
Ec4 jeden na lampie kam3, drugi lata dookoła
37 Wyświetleń
37
Na EC4 samiec był na daszku z prezentem . Porozglądał się i poleciał ale prezent był większy niż Gdynkowy 😄
35 Wyświetleń
35
Inspe
Oj szkoda, że mnie to ominęło. Byłam w Trzebieży.  Tam spotkanie w gnieździe było. Nowy samczyk ma niesamowity żabocik, kreskowany, ale tak prawie jak u samiczek. I ma piskliwy głosik. To chyba bardzo młody, aczkolwiek w szacie dorosłej samiec bez obrączek.
evanelina
Liczyłam na to, że mu ta zdobycz spadnie na podest i zobaczy budkę 🤣
aalina
Trzeba zdjąć ten dach
Daszka
🤣
O rany ! Gdynek z prezentem na daszku. Popatrzył, zabrał i poleciał szukać adresatki 🤣
33 Wyświetlenia
33
EC4 na barierce
27 Wyświetleń
27
Efa
Efa
EC4 dołkowanie na daszku
33 Wyświetlenia
33
sokoły z EC4 do tej pory nie odkryły budki, chyba nie zamierzają znieść jajka na daszku ?🤔
37 Wyświetleń
37
Lili
😏
Gdynek na daszku
37 Wyświetleń
37
EC4 Samica piękne widoki
36 Wyświetleń
36
Na EC3 ktoś na daszku w zadumie
33 Wyświetlenia
33
Na daszku ec4 samica
36 Wyświetleń
36
I niestety próbuje dolkowac na daszku
Na EC4 tam za budka na kominie nie wiem co tam wystaje ale siedzi tam sokół jak coś 😆
35 Wyświetleń
35
monikam54
Dobra już wiem że to jakaś lampa 😆
monikam54
Już poleciał 😉
Więcej