Pokaż:Wszystko
Kawęczyn ktoś na kracie w ciemnościach
65 Wyświetleń
65
elik
to Apasz
Żerań chyba samica
53 Wyświetlenia
53
elik
tak, to Nela
W Siekierkach spotkanie. Astra w budce, Skierek na kracie (ledwie go widać z 1)
47 Wyświetleń
47
kolorowadama3
To chyba był prezent. Mało było widać bo samiec się ukrywał, Astra wybiegła z budki, zdaje się że wyszarpała mu ułowkę i odleciała a on został i tylko cień widać
kolorowadama3
Poprawka- widać że cień zajada więc albo Skierek nie oddał prezentu (co jest bardziej podobne do Skierka) albo to Astra szamie i to jest jej cień.
Astra na dołkiem
44 Wyświetlenia
44
Efa
Efa
Hrabia z budki woła
43 Wyświetlenia
43
Wizyta na PKIN
46 Wyświetleń
46
Efa
Efa
Ktoś na najniższej zapałce na środku
43 Wyświetlenia
43
Efa
Efa
I wleciał(a) do budki i ciokał(a) ? Tak coś nie po Hrabiowskiemu.
Efa
Efa
Hrabia zaprasza do budki
74 Wyświetlenia
74
PKiN samica widoczna z cam1
70 Wyświetleń
70
Efa
Efa
Wskoczyła na reflektor. Czekam, aż tam wskoczy w nocy i zrobi piękny cień sokoła na Pałacu ;)
Efa
Efa
A jeszcze lepiej na ciemnym niebie... jak batman 😄
Lili
🙃😀
monikam54
😀
No to by coś nowego było 😀
Astra dołkuje
62 Wyświetlenia
62
74 Wyświetlenia
74
o 6,21 Hrabia miał ale nie dał, samica zaskoczona, prezent przeszedł koło dzioba ( sytuacja widoczna jedynie na kam. 1)
70 Wyświetleń
70
Yvone
https://youtu.be/mu4uaJFm5jE        kto poźno przychodzi -c sam sobie szkodzi
Kawęczyn, na progu leży samotny, martwy szpak (?)
64 Wyświetlenia
64
Iwona65
Chyba dobrze jednak, że skoro martwy to samotny😉
Lili
😉
Nela na poręczy
59 Wyświetleń
59
..I poleciała.
spotkanie Siekierki
80 Wyświetleń
80
Więcej