Pokaż:Wszystko
Przez chwile był samiec na EC4 na daszku. Tam się dołka nie da zrobić.
65 Wyświetleń
65
Lili
🙂😉
Daszka
Zoe prawie skorzystała z zaproszenia samca. Ale tylko prawie;). Dla mnie jedną z największych zagadek tego sezonu jest: gdzie Zoe zniesie jajka?
1.w budce (bo jak przypili to znajdą drogę?
2.znajdzie jakieś w jej mniemaniu lepsze miejsce poza kamerami?
3. na daszku (i  w tym przypadku może lepsze dla populacji byłoby, żeby ta para się nie rozmnożyła😅)
Ja obstawiam jednak 2 opcję, ale byłoby mi bardzo smutno, gdyby zrobili nas w jajo, bo teraz absolutnie nie mam czasu pod kominem wysiadywać.
evanelina
Mój niepoprawny optymizm każe mi sądzić, że jeżeli 23/02 udało się chodź odrobinę zbliżyć do właściwego miejsca, to i teraz, nawet przypadkiem, jajko trafi w bezpieczne miejsce 😅
https://zapodaj.net/plik-QBdtQQRBYE
Daszka
Ale on tam przysiadł na pół sekundy😅. Ale niech się rozleje Twój optymizm we wnętrzu budki, to może go wyczują😉.
evanelina
🤣
Dzień dobry, Afrodyta przymiarki do gniazda robi
49 Wyświetleń
49
aalina
Postała w jednym dołku, potem w drugim a na koniec wykopała trzeci między nimi i poleciała.
Antonówka
oooo, trzeci dołek to coś nowego. W ostatnich latach wybierała swój przy wejściu. I potem żałowała jak jej na głowę padało 🤣
Ktoś sobie czyści dziób na EC4
41 Wyświetleń
41
Gdynek na dołku 🤣
59 Wyświetleń
59
Lili
😃
Antonówka
Już tyle tam siedzi, jakby sam chciał jajo znieść 😃
evanelina
Trenuje chłopak! Będzie wysiadywał😁
evanelina
🤣 opala się!
EC4, samiec na daszku
49 Wyświetleń
49
evanelina
Widziałam przed chwilą odlot z barierki
EC3, ktoś na barierce, kamera 2
42 Wyświetlenia
42
Ec3 prawdopodobnie żywiciel rodziny na daszku 😅
44 Wyświetlenia
44
evanelina
Sępy przyleciały!
evanelina
I wszyscy po kolei pojedli 🤣
Tak to Afro, widziałam W na obrączce 😊
Ec4 jeden na lampie kam3, drugi lata dookoła
37 Wyświetleń
37
Na EC4 samiec był na daszku z prezentem . Porozglądał się i poleciał ale prezent był większy niż Gdynkowy 😄
35 Wyświetleń
35
Inspe
Oj szkoda, że mnie to ominęło. Byłam w Trzebieży.  Tam spotkanie w gnieździe było. Nowy samczyk ma niesamowity żabocik, kreskowany, ale tak prawie jak u samiczek. I ma piskliwy głosik. To chyba bardzo młody, aczkolwiek w szacie dorosłej samiec bez obrączek.
evanelina
Liczyłam na to, że mu ta zdobycz spadnie na podest i zobaczy budkę 🤣
aalina
Trzeba zdjąć ten dach
Daszka
🤣
O rany ! Gdynek z prezentem na daszku. Popatrzył, zabrał i poleciał szukać adresatki 🤣
33 Wyświetlenia
33
EC4 na barierce
27 Wyświetleń
27
Efa
Efa
EC4 dołkowanie na daszku
33 Wyświetlenia
33
sokoły z EC4 do tej pory nie odkryły budki, chyba nie zamierzają znieść jajka na daszku ?🤔
37 Wyświetleń
37
Lili
😏
Gdynek na daszku
37 Wyświetleń
37
EC4 Samica piękne widoki
36 Wyświetleń
36
Więcej