Pokaż:Wszystko
Nela
79 Wyświetleń
79
Czarnooka w budce
75 Wyświetleń
75
Skierek na warcie. Często można go spotkać wcześnie rano.
75 Wyświetleń
75
Oliwia
Jak każdego starego dziada :-)
😆😆😆
Astra na noclegu
95 Wyświetleń
95
Astry już nie ma w gnieździe
elik
jako jedyna z warszawskich samic
Wszystkie kamery działają na Kawęczynie.....przez te zawirowania (b.pozytywne ) w Gdyni  , dopiero teraz się zorientowałam..😊 dziękujemy..
73 Wyświetlenia
73
Kawęczyn, obiad na podeście. Przez chwilę  było dwoje na podeście.
80 Wyświetleń
80
Żerań, Nela na poręczy
74 Wyświetlenia
74
Efa
Efa
Waw. Pkin mega jedzenie
80 Wyświetleń
80
elik
ale trafiła kabana 😮
tarodo
to bosa, Hrabia stał na progu
Efa
Efa
To samica sobie złapała i teraz pióruje na płocie
Efa
Efa
Wcześniej Hrabia wołał, a gdy ona się pojawiła i zaczęła zajadać, to odleciał.
Efa
Efa
Pkin Ktoś kogoś wołał na podeście. Może samica
72 Wyświetlenia
72
Dziś Hrabia postarał się o zacne śniadanie https://youtu.be/7B8wfh-OH3E
83 Wyświetlenia
83
Octopus
Wydaje się, że jest to ten sam gatunek ptaka, który został podarowany Gnevko 15 lutego. Rudzik europejski
Iwona65
To paszkot
Żerań randka w gnieździe, Nela została
72 Wyświetlenia
72
Astra w gnieździe
66 Wyświetleń
66
Budka pusta na Siekierkach ..
..Astra chyba zrezygnowała z noclegu
67 Wyświetleń
67
Siekierki, Astra przesiaduje w dołku.
74 Wyświetlenia
74
monikam54
Dalej obecna
nadal jest
Apasz w progu cioka
70 Wyświetleń
70
Więcej