Pokaż:Wszystko
Może się skończyć na obiadku z grzywacza.
88 Wyświetleń
88
O cześć Balbina :D w szoku jest gdzie sa patyczki xd
85 Wyświetleń
85
Z tego miejsca dziękuje Panu bardzo za fachowy strój, zwłaszcza za maseczkę 🤗
90 Wyświetleń
90
AnaOxy72
Dolączam do podziękowań❤️
monikam54
O Pan Balbiniastym meble wyrzucił, a tak pracowały żeby te patyki do tej budki wciągnąć 🤣
..może sie wyniosą , 😉
WarKotka
a gdzie tam, przylecieli sprawdzić, jak po porządkach wygląda 🤣
😂
Porządki w Gdyni 🤗
77 Wyświetleń
77
W Redzie randka 😍
69 Wyświetleń
69
Dzień dobry! Dzisiaj po siódmej rano oglądałam przez ok. 10min piękne loty sokołów wokół kominów 😍 potem musiałam jechać do pracy, ale są w pobliżu 🥰
70 Wyświetleń
70
Lili
😘
AnaOxy72
Dzieki wielkie za te cudowne wieści. Widać lubią synchro w locie. Na przesiadywanie w chadie przyjdzie jeszcze czas😁
monikam54
Gdynia?
powsinoga
tak🥰
monikam54
Też zazdraszczam 😍
powsinoga
😘
Nie będę ukrywać,  że zazdroszczę 😉fajny masz widok z domu ..🤩
powsinoga
😘
😘
...ale żeby  , tak sie pchać do" jaskini lwa "? No nie wiem , normalnie strach się bać...to się źle skończy....
56 Wyświetleń
56
W Redzie słychać, ale nie widać
64 Wyświetlenia
64
AnaOxy72
teraz widać ;) Agra na poręczy ;)....albo Kaszub :D Bokiem siedzi...nie widzę dokładnie ;)
Tak , też widzę
Ster kochany gdzie jesteś, Balbiny Cię podsiadły 😄
68 Wyświetleń
68
monikam54
Kurde jak dzisiaj mieli ta kamera..😤
AnaOxy72
no patrz jakie uparte :) Ster chyba za Panną lata i ma wazniejsze sprawy...na razie ;)
A wracając do Stera, wczoraj przeglądałam archiwum z 2020 i mimo że wiedziałam, że w czasie tych samiczych zawirowań długo i sumiennie wysiadywał jajka, to ilość dni nieprzerwanego przylatywania na zmiany (od zniesienia 1 jajka przez Skierkę 23 marca do zabrania jajek obu pań 29 czerwca) zdumiała mnie wielce. 98 dni! Tyle Ster wysiadywał jajka w swoim pierwszym sezonie w Gdańsku😮. Kto da więcej?😁
64 Wyświetlenia
64
Lili
👍🏻
Iwona65
A wczoraj,  wspominając tamten okres, jedna z naszych FF opowiedziała mi o tym jak ryczała jak bóbr kiedy w końcu zabrano te jajka a Ster po powrocie do gniazda zrył całą budę w ich poszukiwaniu.
Daszka
Rozumiem. Ja jeszcze wtedy nie siedziałam w sokołach, ale nawet przeglądanie archiwum było dla mnie emocjonujące. I  filmik, bodajże Gawi, z powrotu Stera do pustego gniazda mnie też ruszył. Chyba 199 strona forum, jakby ktoś chciał.
Gdynia Balbiny znowu w budce 🫣😏🤦
60 Wyświetleń
60
Gdynia JEST I ON!!!! :)
60 Wyświetleń
60
Daszka
Może przedstawi nam Oną;). Chciałabym, żeby to była Bursztynka, ale coś chyba  za bardzo się czai jak na starą partnerkę...
monikam54
Też mi się wydaje ,że to ktoś nowy.
AnaOxy72
również czekam na Oną, ale może w międzyczasie chałupkę ktoś by mógł wysprzątać, bo Panna jak raz...pedantką może się okazać :D
Agra na wizji
56 Wyświetleń
56
W Tczewie śniadanko nocuje 😊
63 Wyświetlenia
63
https://zapodaj.net/plik-FtD5qvtKlh
Aż mi go szkoda, bo pewnie myśli, że się bezpiecznie schował 😆
Od wczoran na nadmorski 24 zostałą wznowiona transmisja z gniazda.
czekamy na zasiedlenie
nadmorski24.pl/kamery/104-wejherowo-opec...-platforma-wejherowo
87 Wyświetleń
87
raktoja
Kamera podestowa  działa już od jakiegoś czasu, natomiast wewnętrzna działa tylko na Nadmorski24.pl - u nas, czyli peregrinus.pl nadal  jest "Przerwa sezonu lęgowego" 😉
Więcej