Pokaż:Wszystko
W Gdyni sokół w budce
79 Wyświetleń
79
Baszka
Odleciał o 18:13
Iwona65
No to Sara została i już się zadomawia
Pogadały  Kaszub uciekł
72 Wyświetlenia
72
Kaszub na barierce obserwuje komin w górze
71 Wyświetleń
71
Kaszub na barierce budka zajęta
71 Wyświetleń
71
Reda w budce sokół nle to nie Kaszub chyba przerzuca kamyki
69 Wyświetleń
69
Jeśli Ster i Sara zostaną parą w Gdyni, to będzie to bardzo ciekawe. On doświadczony, wieloletni rezydent, jeden z nielicznych sokołów, który podołał odchowaniu 5 młodych w jednym lęgu i ona, totalnie niedoświadczona młódka. To będzie ciekawa para. I ciekawe co z Bursztynką, ale się tego już raczej nie dowiemy.
71 Wyświetleń
71
Iwona65
A może to Ster został przegoniony  z Lotosu
..to jest też prawdopodobny scenariusz ..
oczami.ptakow
W zeszłym roku na Lotosie żadnych sokołów nie było. Wyburzono stary komin, a w nowym gnieździe na innym był tylko lęg jerzyków z tego co pamiętam.
W Gdyni sokół na progu, chyba samiczka obrączka nr 5
68 Wyświetleń
68
Baszka
Poprawia dołek w gnieździe
Baszka
odleciała
monikam54
Sara 5EH
Wnuczka Werwy I Rafika , córka Petry i Oskara 2024 r Pruszków
Marlena72
Dziękuję  za info 😊
😊
5 EH  dołkuje sokół jest duży chyba samiczka
59 Wyświetleń
59
Lub BH nie jestem pewna ale cały czas w budce sprawdza kamyki
57 Wyświetleń
57
monikam54
To Sara , była u Kaszuba ale pewnie pogoniła ją Agra i dotarła do Gdyni
Niebieska obrączka 5EH
54 Wyświetlenia
54
monikam54
Sara
Gdynia sokół w gnieździe 
5EH -Sara
54 Wyświetlenia
54
Gdynia sokół w budce z obrączką
51 Wyświetleń
51
Agra na trzepaku
55 Wyświetleń
55
Baszka
Do budki przyleciał Kaszub
Baszka
Kaszub wyskoczył z budki jak z procy
Trzew - ktoś na poręczy
62 Wyświetlenia
62
Agra wróciła, siedzi na poręczy, piękna z niej sokolica
62 Wyświetlenia
62
Więcej