Rajciu ale się cieszę że w Gdyni są sokoły .. przykro mi że nie wiadomo co ze starymi rezydentami 😒 ale chociaż może ta parka da nam nowe sokoły po tak złym początku roku i stracie aż tak dużej ilości Sokołów 😔
Jeśli Ster i Sara zostaną parą w Gdyni, to będzie to bardzo ciekawe. On doświadczony, wieloletni rezydent, jeden z nielicznych sokołów, który podołał odchowaniu 5 młodych w jednym lęgu i ona, totalnie niedoświadczona młódka. To będzie ciekawa para. I ciekawe co z Bursztynką, ale się tego już raczej nie dowiemy.