Pokaż:Wszystko
Konstancin , wchodzę na podgląd na 1 siedzi sokół , wchodzę na 2 sokoła brak 🫣😃
57 Wyświetleń
57
Dzień dobry FF. Gassek na progu. https://zapodaj.net/plik-tCKw5PqHQ2
53 Wyświetlenia
53
buber
I dla odmiany, Konstancja. https://zapodaj.net/plik-L5NrLcNiiF
Czarnooka
52 Wyświetlenia
52
I  odlot ...
Astra w dołku, piórka czyści.
48 Wyświetleń
48
to ten łup na PKiN ciągle leży, widać go z kam3
67 Wyświetleń
67
monikam54
Ten łup dalej tam leży 😃
77 Wyświetleń
77
Na Siekeirkach sokół siedzi na kracie.
77 Wyświetleń
77
Byłem dziś dwukrotnie pod katedrą ( nie związanie z sokoleniem, dopiero teraz dowiedziałem się, że było ), nic nie widziałem Może obserwującym się poszczęściło.
73 Wyświetlenia
73
jolajola
pod katedrą żadnego sokoła nie spotkaliśmy
uuuu ale Hrabia teraz rozgrzał Hrabine. Zamachał jej karkówką i uciekł jej sprzed dzioba
68 Wyświetleń
68
Yvone
Wg mnie to zrzuciła żarcie celowo, albo ciamajda https://youtu.be/jB_DU9dwZeI
Ciuciek
teraz samica kam2
Apasz i Czarnooka spotkanie
59 Wyświetleń
59
hrabia zoom kam1 pkin
67 Wyświetleń
67
Yvone
Dziękuję
pkin samica w kam1 zoom
69 Wyświetleń
69
Yvone
Super, ale się schowala
Astra w budce
70 Wyświetleń
70
Nela
74 Wyświetlenia
74
jur
jur
Obserwacja pod Pałacem ok 12:00.
67 Wyświetleń
67
Więcej