Pokaż:Wszystko
Włókniarz z Gdynkiem wymienili się na dołku 🤣
49 Wyświetleń
49
Oni pierwsi do składania jaj 😂
😆
Afrodyta z posiłkiem na daszku
40 Wyświetleń
40
evanelina
Teraz Gdynek dołek mierzy
EC4 samiec przed kamerą
58 Wyświetleń
58
Sokół na poręczy
57 Wyświetleń
57
Gdynek budkę odwiedza i sprawdza dołek .
60 Wyświetleń
60
Afrodyta doczekała się Amorów
56 Wyświetleń
56
Citro
Gdynek już wrócił i zaprasza.
Citro
Drugi sokół siedzi na sąsiednim kominie, wysoko.
Citro
A teraz oba sokoły puściły się na południe.
Wszystkim Paniom FF składam serdeczne życzenia , dużo zdrowia oraz pomyślności z okazji Dnia kobiet  życzy Stefan -elas59
44 Wyświetlenia
44
Lili
💟
Iwona65
Bardzo dziękuję
Piękny zoom na sokoła na lampie 😊
37 Wyświetleń
37
Citro
Tymczasem Gdynek był w budce, Afrodyta ciągle na lampie i ani drgnie.
WarKotka
a to nie Włókniarz??
Citro
Ewidentnie Gdynek, srebrzysty grzbiet.
Citro
Afrodyta siedzi i czeka. Tymczasem Gdynek lata po włościach, ale wylądował na koronie a nie na Afr....
Włókniarz na barierce. Na co on jeszcze czeka? Już wiosna.
35 Wyświetleń
35
aalina
Tatowy dołek mu się podoba https://zapodaj.net/plik-SnUhJv2zVU
Citro
Jemu tam wszystko się podoba.
EC3 , ktoś na lampie w kam.2
36 Wyświetleń
36
Afrodyta dostała prezent i zajada na daszku.
38 Wyświetleń
38
Włókniarz na barierce
46 Wyświetleń
46
Ktoś na zapleczu na ec-3 wcina obiad.
43 Wyświetlenia
43
aalina
A ktoś na poręczy czeka żeby załapać się na małe co nieco 😁
evanelina
I na poręczy ktoś pilnuje
Właśnie  jestem w Łodzi  na ul
ROKICINSKA
59 Wyświetleń
59
Daszka
Udanego pobytu w Łodzi:). A jesteś w celach sokolich?
tiga8
Nie,  na meczu Widzewa z Poznaniem w pracy
evanelina
No to stamtąd rzut beretem do EC4 🙂
Kilka minut temu ponownie samiec na daszku EC4. Nie schodzą na podest tylko poręcz i daszek. Przykry widok.
47 Wyświetleń
47
IzaEs
Jakieś strzałki im tam postawić czy coś 🤔😪
aalina
Ja myślałam o gołębiu przed budką
Iwona65
👍
Więcej