Raczej są, bo gdy pojawia się samiec widać drugiego ptaka który leci na tył komina. Dziś też widziałam deszcz piór, więc pewnie tak jak zaobserwowała ff Daszka, mają stołówkę nieco wyżej. Byłam w okolicy tydzień temu, ale nie udało mi się nic poza przelotami zobaczyć, bo pracownicy mnie wyprosili 🙂