Pokaż:Wszystko
Gdynek na dołku 🤣
47 Wyświetleń
47
jur
jur
Co słychać na EC4 ? Rzadko pojawiają się w kamerze. Z obserwacji na żywo, czy są w rewirze ?
49 Wyświetleń
49
evanelina
Raczej są, bo gdy pojawia się samiec widać drugiego ptaka który leci na tył komina. Dziś też widziałam deszcz piór, więc pewnie tak jak zaobserwowała ff Daszka, mają stołówkę nieco wyżej. Byłam w okolicy tydzień temu, ale nie udało mi się nic poza przelotami zobaczyć, bo pracownicy mnie wyprosili 🙂
Włókniarz z Gdynkiem wymienili się na dołku 🤣
49 Wyświetleń
49
Oni pierwsi do składania jaj 😂
😆
Afrodyta z posiłkiem na daszku
40 Wyświetleń
40
evanelina
Teraz Gdynek dołek mierzy
EC4 samiec przed kamerą
58 Wyświetleń
58
Sokół na poręczy
57 Wyświetleń
57
Gdynek budkę odwiedza i sprawdza dołek .
60 Wyświetleń
60
Afrodyta doczekała się Amorów
56 Wyświetleń
56
Citro
Gdynek już wrócił i zaprasza.
Citro
Drugi sokół siedzi na sąsiednim kominie, wysoko.
Citro
A teraz oba sokoły puściły się na południe.
Wszystkim Paniom FF składam serdeczne życzenia , dużo zdrowia oraz pomyślności z okazji Dnia kobiet  życzy Stefan -elas59
44 Wyświetlenia
44
Lili
💟
Iwona65
Bardzo dziękuję
Piękny zoom na sokoła na lampie 😊
37 Wyświetleń
37
Citro
Tymczasem Gdynek był w budce, Afrodyta ciągle na lampie i ani drgnie.
WarKotka
a to nie Włókniarz??
Citro
Ewidentnie Gdynek, srebrzysty grzbiet.
Citro
Afrodyta siedzi i czeka. Tymczasem Gdynek lata po włościach, ale wylądował na koronie a nie na Afr....
Włókniarz na barierce. Na co on jeszcze czeka? Już wiosna.
35 Wyświetleń
35
aalina
Tatowy dołek mu się podoba https://zapodaj.net/plik-SnUhJv2zVU
Citro
Jemu tam wszystko się podoba.
EC3 , ktoś na lampie w kam.2
36 Wyświetleń
36
Afrodyta dostała prezent i zajada na daszku.
38 Wyświetleń
38
Włókniarz na barierce
46 Wyświetleń
46
Ktoś na zapleczu na ec-3 wcina obiad.
43 Wyświetlenia
43
aalina
A ktoś na poręczy czeka żeby załapać się na małe co nieco 😁
evanelina
I na poręczy ktoś pilnuje
Więcej