Pokaż:Wszystko
Nowa w gnieździe, Barycz
81 Wyświetleń
81
Dolina , nowa chyba będzie nocowała w gnieździe
106 Wyświetleń
106
cały czas jest
Terka
O, to już blisko jajko. ;)
Barlinek - Xenia znowu zapraszała do gniazda a samca nie widać. Przeniosła się na konar.
94 Wyświetlenia
94
Amika
Nie doczekała się wizyty. Odleciała 0 15:53
Nowa w gnieździe  , Dolina
93 Wyświetlenia
93
Amika
Jest tam od 13:22.
..to już chyba godzinę  jest na wizji
Amika
Na wizji tak, ale była już wcześniej tylko schowana poza okiem kamery.
Samica w Dolinie
73 Wyświetlenia
73
Amika
Chyba Borka wypatrzyła. Pokrzyczała i poleciała.

Ps. Przydało by się kamerę troszkę oddalić, bo sokołom głowę "ucina" gdy siedzą na obręczy. Poza tym samica lubi przesiadywać na konarach obok gniazda i często tylko kawałek brzucha widać
Barlinek - Xsenia w gnieździe. Kogoś zapraszała ale nie przyleciał.
66 Wyświetleń
66
Amika
I już poleciała
Dzień dobry. Czy to prawda, że Bora i Perun mają pierwsze jajko? ;)
70 Wyświetleń
70
Nadleśnictwo wstawiło zdjęcie z fotopułapki. Pierwsze jajo jak malowane
Iwona65
Podobno tak
Dzień dobry FF. Xenia w gnieździe już dobre kilka minut zaprasza, a tu żadnego amanta nie widać. https://zapodaj.net/plik-PBK9UGiehH
84 Wyświetlenia
84
Dan21
To Nowy
buber
Mignęła mi biała obrączka z X, a teraz zieloną  widać. Raczej Xenia.
Dan21
To chyba że w międzyczasie się zmienił, bo fakt że wyszłam stąd na chwilę, ale jak pierwszy raz weszłam był Nowy
Amika
Co najmniej  od 9-tej cały czas ten sam, tylko już 2-gi raz na konar wskakuje
Amika
10:29 Xsenia odleciała
buber
Fotka przed 9. Też miałam nadzieję trafić na nowego.  .https://zapodaj.net/plik-hqFA3d6Bqk
Barlinek Nowy w gnieździe
60 Wyświetleń
60
Kos
Kos
To Xenia
Dan21
Kolorowe obraczki
Kos
Kos
Tak
Trzebież, sokół w gnieździe, odleciał właśnie
58 Wyświetleń
58
Basiula
Jest koło gniazda , z kam 1 widoczny, odleciał i znów przyleciał do gniazda, krąży
Bosa samiczka w Dolinie
55 Wyświetleń
55
Baszka
Odleciała o 8:16
Barlinek - chyba samica
63 Wyświetlenia
63
Maja5
Szkoda ze odleciala😔
Amika
Odleciała, a już myślałam, że na noc zostanie
Zalężenie w Dolinie 😇
46 Wyświetleń
46
No bosonoga się darła i Borek poleciał działać 😇
47 Wyświetleń
47
Borek znów dołkuje
50 Wyświetleń
50
Więcej