Pokaż:Wszystko
Jest i Włókniarz 🙂
69 Wyświetleń
69
elas59
Już się ulotnił
elas59
Właśnie odleciał z obrzeża i wrócił na barierkę
Gdynek na dołku 😂
54 Wyświetlenia
54
Gdynek w budce, poprawia swój dołek.
50 Wyświetleń
50
Citro
Afrodyta pracuje nad swoim dołkiem.
kiepskie te oznaczenia nowych rezydentów - bez kraju pochodzenia, rocznika, kolorów obrączek, tylko same symbole.
Nie mówiąc o błędach literowych w imieniu (Falca zamiast Falka w Anwil Włocławek) ... spore rozczarowanie ..
64 Wyświetlenia
64
Gawi
Nad podglądem, są tylko podstawowe dane, cała reszta  też jest, o ile udało  się to ustalić. Trzeba tylko trochę poszukać   https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/falco-peregrinus-ewidencja-populacji
Daszka
Ale kolory obrączek, kraj pochodzenia i rok wyklucia to są podstawowe informacje i tylko jedna, lub dwie dodatkowe maleńkie graficzki. Więc nie rozumiem po co to zmieniać z lepszego na gorsze. Chyba, że to jest tylko na szybko zmiana, żeby było cokolwiek i będzie poprawione.
Gawi
Włókniarz na barierce
76 Wyświetleń
76
evanelina
Ten nasz Włókniarz wydaje mi się duży, już jak wlazł do budki zwróciło to moją uwagę. Może to kwestia koloru?
Własnie przejeżdżałam koło EC-2 widzidziałam szybującego ptaka. Zarys jak sokół. Gdy podleciał do komina było widać charakterystyczne "trzepanie" skrzydłami. Wylądował na jednej z galerii, ale po sekundzie znów się wzbił i krążył między kominami. Może znów młody gość z pleczkiem nas odwiedził? 🤔
63 Wyświetlenia
63
evanelina
Jesienią byliśmy tam na dłuższej obserwacji ale były tylko sikory 🙂. Ciekawie czy widziałaś gościa czy jakiś stały bywalec się pojawił?
Antonówka
Oto jest pytanie 😅
Gdyby nie to, że nie mam dziś czasu, to wyciągnęłabym rower z piwnicy i z aparatem podjechała.
2010
Muszę w końcu się zmotywować i tam pojechać, zresztą do Pabianic też
Afrodyta w budce...😮
57 Wyświetleń
57
Gdynek na dołku 🤣
47 Wyświetleń
47
jur
jur
Co słychać na EC4 ? Rzadko pojawiają się w kamerze. Z obserwacji na żywo, czy są w rewirze ?
49 Wyświetleń
49
evanelina
Raczej są, bo gdy pojawia się samiec widać drugiego ptaka który leci na tył komina. Dziś też widziałam deszcz piór, więc pewnie tak jak zaobserwowała ff Daszka, mają stołówkę nieco wyżej. Byłam w okolicy tydzień temu, ale nie udało mi się nic poza przelotami zobaczyć, bo pracownicy mnie wyprosili 🙂
Włókniarz z Gdynkiem wymienili się na dołku 🤣
49 Wyświetleń
49
Oni pierwsi do składania jaj 😂
😆
Afrodyta z posiłkiem na daszku
40 Wyświetleń
40
evanelina
Teraz Gdynek dołek mierzy
EC4 samiec przed kamerą
58 Wyświetleń
58
Sokół na poręczy
57 Wyświetleń
57
Gdynek budkę odwiedza i sprawdza dołek .
60 Wyświetleń
60
Afrodyta doczekała się Amorów
56 Wyświetleń
56
Citro
Gdynek już wrócił i zaprasza.
Citro
Drugi sokół siedzi na sąsiednim kominie, wysoko.
Citro
A teraz oba sokoły puściły się na południe.
Więcej