Randka trwała 2,5 minuty. Samiec odleciał bo chyba Xenia wystraszyła go nietypową "maseczką" nadzianą na dziób 😀To był jakiś kawałek kory albo suchy liść wygrzebany kilka dni wcześniej spod chrustu https://zapodaj.net/images/7e2a83267f7fb.jpg
Do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Nadawanie imion powoduje zamieszanie dla nowych FF. Jedni piszą takie imię, drudzy jakieś inne i w końcu nie wiadomo o co chodzi. Na stronie FF na fb zrobiliśmy z tym porządek i jest ok. Były Hrabiny, Hrabianki, Nowa, Bosa, Bosanowa i dziesiątki innych, każdy swoje. Stowarzyszenie ogłosi konkurs i wtedy można podać swoją propozycję, ba lepiej jej wcześniej nie zdradzać nikomu, żeby ktoś Cię nie ubiegł i zgłosił prędzej jako własną. Wiem, to tylko zabawa, ale argument porządkowy jest chyba tutaj bardzo logiczny, tym bardziej że mamy szczyt odwiedzin (ponad 2000000) jak pisał Admin. Czy to przekonuje Ciebie i wielu innych obserwatorów ?