Pokaż:Wszystko
G1  Zalężenie
72 Wyświetlenia
72
Czy te nasze sokoły to mają sklerozę? oboje na G1  - Rafik w budce a Werwa na kracie.
😆
69 Wyświetleń
69
A to normalne dla nich :P Werwa i tak sporo czasu spędziła dziś na jajku, więc spokojnie, nie zapomną
Mnie bardziej martwi to, że Rafik w tym roku jakoś wyjątkowo bardzo boi się tego G2
Yvone
Werwa na G2 jajka pilnuje
Maja5
Nie wiem a ja to widzialam
Spotkanie pary na G1 😄Rafik dołki kopie a Werwa na kracie a jajko samotne na G2 🫣 nadal niezdecydowani 🤪
60 Wyświetleń
60
Jajko samotne
78 Wyświetleń
78
Rafik obok jajka, och te kamerki ...
76 Wyświetleń
76
G2 Rafik w gnieździe, a sufit nadal straszy;)
68 Wyświetleń
68
Daszka
No praaaawie zasiadł na jajku....
Werwa G2 Rafik G1 Jajko G2
63 Wyświetlenia
63
66 Wyświetleń
66
85 Wyświetleń
85
Werwa zniosła jajko o 18:11
87 Wyświetleń
87
Lili
😘
elik
oszukała wszystkich, zniosła na G2 🤣
Iwona65
Wysłuchała mnie, byłam za g2
Efa
Efa
Byle następne też były na G2 😉
Iwona65
😂
IzaEs
Ja też
monikam54
Chyba ją przycisło więc nie miała wyboru 😀biedny Rafik 🤣
...w końcu i naczelna ściemniaczka skapitulowala i zniosła jajko 🤣
Rafik na G1 ale Werwa zdążyła odlecieć z jedzeniem
62 Wyświetlenia
62
Rafik pół godziny spędził na G1, najpierw w progu, potem w dołku. W tym czasie Werwa wołała go z podestu. 
Po pół godzinie wreszcie się doczekała zalężenia 😅
IzaEs
już wróciła i są razem na G1
IzaEs
Rafik z progu sufituje budkę a Werwa na kracie cioka
Teraz na G2 😄
54 Wyświetlenia
54
już wróciła na G1
IzaEs
Teraz G1- w ciuciubabkę się z nami bawi 😝
Wczoraj przymiarka w G2 , dzisiaj w G1  :) Jutro podejmie decyzję ....oby
47 Wyświetleń
47
Wieslawa42
bo ja taka niezdecydowana jestem 😂
Werwa chyba prezent dostała, bo konsumuje szpaczka
39 Wyświetleń
39
Werwa na G1
46 Wyświetleń
46
IzaEs
siedzi w gnieździe, je kamyki i porządki robi
Więcej