Pokaż:Wszystko
W Redze. Kaszub z prezentem...rozgląda się za Agrą
54 Wyświetlenia
54
Maja5
i obcy sokół przylecial
😮
Maja5
kaszub zajada
w gdyni spotkanie
53 Wyświetlenia
53
elas59
Tylko szkoda że podgląd w Gdyni po zmianie operatora jest tragiczny .
AnaOxy72
kilka dni temu był....idealny.
Została Sara w budce
W Gdyni ktoś w budce - obraz się zacina - kręciołek .
49 Wyświetleń
49
elas59
Powrót i spotkanie w budce
elas59
Właśnie odlot prosto z progu
Atrakcyjny ogon na daszku w Redzie 😄
47 Wyświetleń
47
Mam pytanie jak odróżnić Stera i Sarę jak są osobno ? Wydaje mi się, że Ster ma więcej białego zabota niż Sara.Po tym zabocie odróżniam Kaszuba od Agry- ona ma dużo mniej białego
57 Wyświetleń
57
Lili
👍🏻
powsinoga
Dokładnie tak, Ster ma biały żabot, Sara nakrapiany. Ster jest stalowoszary, Sara wpada trochę w brąz 🥰
Dziękuję
A teraz Lusesita na dołku 😂
52 Wyświetlenia
52
Lusesita na barierce 🥰
47 Wyświetleń
47
Kaszub na wizji
43 Wyświetlenia
43
Sara na progu
61 Wyświetleń
61
...i piękne spotkanie :) Ster i Sara. Panna skrupulatnie dołek poprawiła, Strer ze śniadaniem przyleciał, ale Saara postanowiła zostać w domu.,,,,i przeprowadzić baaaardzo dokładną inspekcję wiosennych porządków :D
59 Wyświetleń
59
W Gdyni dołkowanie...chyba Ster....
51 Wyświetleń
51
Na barierce chyba Lusesita
77 Wyświetleń
77
Agra śpi na progu
92 Wyświetlenia
92
Reda, samiczka na progu, będzie nocleg ?
97 Wyświetleń
97
Możliwe,  teraz śpi na progu
Wieczorna randka w Gdyni 🥰
80 Wyświetleń
80
Efa
Efa
i zrywanie tynku ;)
Więcej