Pokaż:Wszystko
Gdynek z prezentem był ale pusto. To chyba na przeprosiny za ten ochłapek co dostała a raczej odebrała mu  wcześniej Afrodyta.
48 Wyświetleń
48
Lili
😋
Na podglądach EC4 w kamerze 3 widoczny był siedzący na lampie sokół (lampa na dalszym planie za budką). Potem w kamerze 1 widać było dwa przeloty sokoła.
44 Wyświetlenia
44
Przed chwilą Afrodyta dreptała po galerii, ale już się zmyła:)
47 Wyświetleń
47
Maja5
dalej siedzi🤩 i ładny się zrobił
Daszka
A teraz Gdynek na barierce dla odmiany...
elas59
Właśnie się zmył .
Włókniarz przyleciał
47 Wyświetleń
47
evanelina
Zasiedział się 🙂
Gdynek na barierce, wiatr mu frak rozwiewa. :)
48 Wyświetleń
48
2 sokoły w EC4, jeden na galerii
53 Wyświetlenia
53
2010
Ale skoro na galerii to jest już coraz bliżej do budki :).
Daszka
Och! I co? I co😁? Pewnie nico, bo byśmy wszysce wiedzieli, że chociaż spojrzał któryś w stronę budki😉.
evanelina
Na forum wrzuciłam dzisiejsze poczynania 🙂
Gdynek w budce
55 Wyświetleń
55
EC4 barierka
52 Wyświetlenia
52
Gdynek z prezentem 😄
53 Wyświetlenia
53
WarKotka
Afrodyta musiała mu go w końcu odebrać, bo coś nie kwapił się jej go wręczyć 🤣
aalina
Prawie zdążył zjeść sam. Najpierw na daszku a potem na dole. na jednego gryza się załapała. 🤣 Ale dobrze, że po wczorajszym są na miejscu i zdrowi.
Afrodyta na dołku 🥰
45 Wyświetleń
45
aalina
Nawet na trzech 🙂 Nie wiem czy jest zaniepokojona czy raczej skupiona /
EC4 barierka 🙂
47 Wyświetleń
47
Dzień dobry:). Widziałam na fb jakieś screeny z dzisiejszego poranka z EC3 i wygląda na to, że po wczorajszej aferze cała trójka się zameldowała. Nie martwiłam się jakoś wybitnie, bo nasza Afrodyta to mega zaradna sokolica i nie da sobie w kaszę dmuchać, acz nigdy nie wiesz...
51 Wyświetleń
51
Citro
Jaka strona fb?
tarodo
sokół w kamerze jest zdjęcie całej trójki
evanelina
Też się martwiłam, tym bardziej że raniutko nie byłam pewna kto się pokazał.
EC3 ktoś na barierce
63 Wyświetlenia
63
EC4 barierka kam1
131 Wyświetleń
131
Lili
👌🏻
Maja5
no bym chciała juz deszcz😀 ale jeszcze nie ma😭😟
Citro
Niestety susza straszna. Niby ciepło od dawna, ale bez deszczu wiosna nie chce wystartować.
Maja5
Tak wygląda jakby w łodzi chciało padac
Citro
Oby! Tęsknimy za deszczem.
Samiec na ec4 próbuje  rwać dach dziobem i dołkować.
126 Wyświetleń
126
Maja5
Może...🤔🤔🤔
Może ten daszek im zdjac  ?
elas59
Zeskoczył znów na daszek .
elas59
Teraz siedzi na poręczy
I pofrunął gdzieś wyżej.
tarodo
wrócił i znowu na daszku dołkuje
elik
przykro to oglądać
tarodo
nie wiem jakie tam jest dojście do tej budki ale może gdyby stała odwrócona plecami do komina szybciej by znaleźli wejście
Więcej