Na podglądach EC4 w kamerze 3 widoczny był siedzący na lampie sokół (lampa na dalszym planie za budką). Potem w kamerze 1 widać było dwa przeloty sokoła.
Dzień dobry:). Widziałam na fb jakieś screeny z dzisiejszego poranka z EC3 i wygląda na to, że po wczorajszej aferze cała trójka się zameldowała. Nie martwiłam się jakoś wybitnie, bo nasza Afrodyta to mega zaradna sokolica i nie da sobie w kaszę dmuchać, acz nigdy nie wiesz...