Pokaż:Wszystko
Noooo. Znoś!!!. Idealna pozycja do obserwacji
59 Wyświetleń
59
Citro
Wyszła na kratę.
Daszka
Znając ją pomami nas, pomami, potem gdzieś sobie polata, wda się w jakąś awanturkę po drodze, po czym wpadnie do budki na chwilkę i pyknie jajeczko mimochodem😉.
Citro
Pierwszy raz w budce widziałam ją we wtorek nad ranem. Stała nerwowo i się skubała po plecach. Niby dziś powinna coś wycisnąć, ale jeśli wtedy były to tylko przymiarki?
2010
Od dwóch godzin biega od dołka do dołka. Ciekawe gdzie zniesie w tym roku
Iwona65
W Zgierzu, bo to trzepnięte jest😉
evanelina
Z tym Zgierzem to przesadziłaś 🤣
Citro
😂... no i oplułam się herbatą.
evanelina
Ona teraz toaletę uskutecznia! 😂
Chojnasiu
Popieram. Nie mamy całej nocy na obserwacje🙂
Iwona65
O żesz ty małpo . I od razu zmiana postawy
Daszka
😆
w budce chyba Afrodyta
55 Wyświetleń
55
evanelina
Jakie zbliżenie!
Iwona65
Przymurowało ją?
evanelina
Ciekawe czy zostanie
Afrodyta znosi jajo czy robi nas w jajo?
53 Wyświetlenia
53
Lili
😃🙃
Antonówka
Jeszcze w jajo. Jutro zniesie, w piątek 13-go 😁
Daszka
Ja myślę, że jeszcze kilka dni poczekamy...
a na ec3 włókniarz znowu :D może też na prezent czeka :D
48 Wyświetleń
48
sokół na lampie ec4
45 Wyświetleń
45
dalej siedzi
Gdynek z prezentem był ale pusto. To chyba na przeprosiny za ten ochłapek co dostała a raczej odebrała mu  wcześniej Afrodyta.
48 Wyświetleń
48
Lili
😋
Na podglądach EC4 w kamerze 3 widoczny był siedzący na lampie sokół (lampa na dalszym planie za budką). Potem w kamerze 1 widać było dwa przeloty sokoła.
44 Wyświetlenia
44
Przed chwilą Afrodyta dreptała po galerii, ale już się zmyła:)
47 Wyświetleń
47
Maja5
dalej siedzi🤩 i ładny się zrobił
Daszka
A teraz Gdynek na barierce dla odmiany...
elas59
Właśnie się zmył .
Włókniarz przyleciał
47 Wyświetleń
47
evanelina
Zasiedział się 🙂
Gdynek na barierce, wiatr mu frak rozwiewa. :)
48 Wyświetleń
48
2 sokoły w EC4, jeden na galerii
53 Wyświetlenia
53
2010
Ale skoro na galerii to jest już coraz bliżej do budki :).
Daszka
Och! I co? I co😁? Pewnie nico, bo byśmy wszysce wiedzieli, że chociaż spojrzał któryś w stronę budki😉.
evanelina
Na forum wrzuciłam dzisiejsze poczynania 🙂
Gdynek w budce
55 Wyświetleń
55
EC4 barierka
52 Wyświetlenia
52
Gdynek z prezentem 😄
53 Wyświetlenia
53
WarKotka
Afrodyta musiała mu go w końcu odebrać, bo coś nie kwapił się jej go wręczyć 🤣
aalina
Prawie zdążył zjeść sam. Najpierw na daszku a potem na dole. na jednego gryza się załapała. 🤣 Ale dobrze, że po wczorajszym są na miejscu i zdrowi.
Afrodyta na dołku 🥰
45 Wyświetleń
45
aalina
Nawet na trzech 🙂 Nie wiem czy jest zaniepokojona czy raczej skupiona /
Więcej