Pokaż:Wszystko
jur
jur
Druga zapałka od góry po lewej to już chyba ulubione miejsce tej pary.
55 Wyświetleń
55
Hrabia szykował posiłek a ta fruuu ....   https://youtu.be/-I3EqXs25EA
76 Wyświetleń
76
Czarnooka , wzorem innych sokolich pań - czuwa w progu swojego gniazda
64 Wyświetlenia
64
Yvone
Może jajko się  turla , chce wyjść na świat?
..może..🤔
Konstancja w progu budki
71 Wyświetleń
71
Od 16.40 przez parę minut Hrabia zapraszał samicę do gniazda, ale ona tylko na krótko przysiadła na zewnątrz, już po jego odlocie.
74 Wyświetlenia
74
they mated at 16:44:42.At the bottom of camera 2.
W Kawęczynie Apasz przebywał w budce. Potem wyszedł na kratę i po jego reakcji widać było, że w pobliżu jest sokolica. Odleciał. Następnie słychać było charakterystyczne "szczekanie" Czarnookiej.
67 Wyświetleń
67
Żerań Nela na poręczy siedzi .
67 Wyświetleń
67
Kawęczyn Sokół w progu, już w środku Apasz
63 Wyświetlenia
63
elas59
Odleciał w tej chwili
elas59
Apasz dołek pogłębia
13:06:40 Astra zniosła jajko
87 Wyświetleń
87
elas59
W tej chwili Astra w budce pilnuje swego jajeczka
Lili
😘
Skierek to juz dawno pradziadkiem powinien zostać,  a nie wchodzić dopiero w etap częściowo  świadomego ojcostwa ( opórowany prezent  ) 😆 😉
elik
wyobraźcie sobie jak Skierek się cieszy 😜
😆
buber
😅
Astra ma swoje jajeczko. godz13.06.40
74 Wyświetlenia
74
Siekierki jest jajko
68 Wyświetleń
68
Amika
Zlakobieta9 prośba - przed wysłaniem komentarza z linkiem do zdjęcia kliknij w to "oczko" pod fotką to na boksiku będzie zdjęcie bez tego "zapodajowego" opisu
IzaEs
Astra powodzenia 
W Konstancinie samiczka w progu
63 Wyświetlenia
63
Astra dziś pokaże 😉nam swoje 1 jajo
75 Wyświetleń
75
elas59
11:54:57 Astra odleciała
Siekierki -  Astra w budce .
63 Wyświetlenia
63
tarodo
od rana tam siedzi momentami wygląda jakby jajo się zbliżało
Nela przed budką
68 Wyświetleń
68
elas59
Przed chwilą Nela odleciała
Więcej