Pokaż:Wszystko
Gdynia, Ster w budce.
61 Wyświetleń
61
Agra na dołku 🥰
53 Wyświetlenia
53
....a wietrzycho w Redzie i Gdyni takie, że można ćwiczyć....loty synchroniczne :D
57 Wyświetleń
57
Agra przyleciała...Kaszuba brak :D Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz :D
54 Wyświetlenia
54
Kaszub z domku nawołuje
45 Wyświetleń
45
Gdynia spotkanie 🥰
66 Wyświetleń
66
Efa
Efa
A teraz Sara w budce?
powsinoga
Tak, to była Sara
Efa
Efa
Jeśli to ona, to poleciała ;)
Teraz w Tczewie Admirał na wachcie 🥰
61 Wyświetleń
61
Reda, samica w budce
63 Wyświetlenia
63
elik
właśnie odleciała z prezentem od samca
Dzień dobry! Lusesita na dołku 🥰
60 Wyświetleń
60
Kaszub z prezentem. Agra zwiała
51 Wyświetleń
51
Agra wcina kamyczki
50 Wyświetleń
50
W Gdyni sokół na progu
47 Wyświetleń
47
AnaOxy72
było spotkanie
W Redzie pusto
60 Wyświetleń
60
Amika
O 20:41 samiczka na dach wskoczyła https://zapodaj.net/images/0ffb8168e52ea.jpg
Reda, samica na wizji
65 Wyświetleń
65
Będzie jajo
muriel
-Ktoś też w Gdyni siedzi na barierce, ale po ciemku trudno mi określić, czy to samiczka.
Lusesita w Tczewie 🥰
60 Wyświetleń
60
Więcej