Pokaż:Wszystko
Astry znowu nie ma , ciekawe co tam się dzieje
57 Wyświetleń
57
Może robi zapasy na później
Konstancin w kam1 widać tył kupra i kawał sokolego ogona, siedzi na krawędzi budki
80 Wyświetleń
80
Siekierki - ja z takim technicznym pytaniem, od paru dni nie wchodzi mi podgląd na kamerki, mam czyste białe okno zamiast podglądu (poniżej screen), a inne podglądy normalnie mi wchodzą. Ktoś wie o co może chodzić?
https://zapodaj.net/plik-VPnkUjokrp
78 Wyświetleń
78
monikam54
Też tak mam i to kilka podglądów..
Daszka
Na łódzkim boksiku FF Chojnasiu sugerował komuś z podobnym problemem usunięcie wszystkich ciasteczek. Podobno powinno zadziałać.
Jest Astra! 8.57
68 Wyświetleń
68
jolajola
9:11 leży na jajku
jest Astra
63 Wyświetlenia
63
Siekierki , Astry dalej nie widać jajko samotne od wczoraj.
64 Wyświetlenia
64
Wieslawa42
jest na jajku
tarodo
była na chwilę parę minut po 6
monikam54
To dobrze , bo nie było info na boksiku, a w nocy patrzyłam to jej nie było i rano też .
Uff
..nie wygląda to dobrze ..😟
Samica na puszce
55 Wyświetleń
55
Konstancin, sokół w progu, a Astry na Siekierkach nie ma.
73 Wyświetlenia
73
Astry dalej nie ma..
68 Wyświetleń
68
Kanela
Trochę mnie martwi, wczoraj w ciągu dnia długo jej nie było, wróciła i po chwili wypatrywała czegoś w górze, dość długo alarmowała i odleciała. Później wróciła, ale teraz widzę, że znowu długo jej nie ma. Może ktos sie kreci w okolicy?
Efa
Efa
PKiN kolacja na barierce
60 Wyświetleń
60
Efa
Efa
Konstancja na progu
56 Wyświetleń
56
22.00 a Astry brak...
52 Wyświetlenia
52
monikam54
Północ a dalej jej nie ma
Czarnooka w budce
73 Wyświetlenia
73
Spotkanie z prezentet w budce na Żeraniu
68 Wyświetleń
68
Efa
Efa
Gassek na kracie
65 Wyświetleń
65
Więcej